Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: storm_queen
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kIEView)
Hipoteza
No witam! Jakiś czas temu opierając się troszkę na jednym ze styli, mocno go modyfikując, zrobiłam takie o coś. Proszę o wyrozumiałość, bo się na tym nie znam i wszystko jest metodą prób i błędów tongue.gif . Nazwałam to tak jak fotkę, która jest w tle (dostałam ją od kumpla i zrobiłam nieznaczną korektę) U mnie to okno się fajnie gra z listą kontaktów i tłem pulpitu (też storm_queen) i stylem windy (MetalBlade) Kliknij, aby zobaczyć załącznik (storm_queen.rar)

Niezbyt skomplikowany, ale u mnie się sprawdza...

A taki zrobiłam ostatnio mojej siostrze, jest na tym samym szkilecie css, więc chyba nie ma sensu zakładać nowego tematu. Ze stylem windy "Anakonda 2" wygląda chyba nie najgorzej. A nóż widelec komuś się przyda...
zhvir
spokojnie i stylowo smile.gif
ved
IMHO tlo listy kontaktow troche za kontrastowe. Zmniejsz kontrast i troche stonuj kolory, bedzie w deche:)
eMulek
a co z paskiem menu? jest tam troche balaganu wink.gif wylacz wtyczke kTerminarz i daj male ikonki i uporzadkuj wsystko to bedzie git smile.gif
.misiek
eMulek, kazdy lubi to co chce, to ze tobie podobaja sie male ikonki to nie znaczy ze inni maja miec tak samo tongue.gif

btw, kosz tongue.gif
Hipoteza
Na pasku menu istotnie jest trochę bałagan tongue.gif ale da się zrobić porządek biggrin.gif
Listę kontaktu dołączyłąm tu w zasadzie tylko po to, żeby pokazać jak się komponuje z oknem rozmowy. Po założeniu tematu nieco zmieniłam tło w ustawienia/wygląd z jakiegoś głupawego błękitnego na czarny i wyląda już nieco sympatyczniej. Ale to są akurat zabawy, które nie wymagają zbyt wiele wysiłku, a są czymś w rodzaju nieustających eksperymentów tongue.gif
Danny
QUOTE(Hipoteza @ 31.07.2006 - 17:09) *

Na pasku menu istotnie jest trochę bałagan tongue.gif ale da się zrobić porządek biggrin.gif
Listę kontaktu dołączyłąm tu w zasadzie tylko po to, żeby pokazać jak się komponuje z oknem rozmowy. Po założeniu tematu nieco zmieniłam tło w ustawienia/wygląd z jakiegoś głupawego błękitnego na czarny i wyląda już nieco sympatyczniej. Ale to są akurat zabawy, które nie wymagają zbyt wiele wysiłku, a są czymś w rodzaju nieustających eksperymentów tongue.gif


Jak dla mnie niezły tylko na ciemnym tle ramki emotek sa takie dziwna, znaczy brzegi.. biggrin.gif
Hipoteza
Fakt... część emotek wygląda wprost idiotycznie... nie mam niestety czasu, ani póki co chęci na zabawę w poprawianie emotek, żebyu mi pasowały, dlatego część z nich zwyczajnie wywaliłam... W tej chwili korzystam głownie z emotek "Oxygen", bo się nieźle wpasowują i nie psują estetyki białą niedoróbką wokół "ryjków"...
Hipoteza
A jakby ktoś miał akurat ochotę na coś trochę zielonego, to dorzuciłam drugiego styla...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.