Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: eMail Nofiter
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
gilek
Heh... Coś tu chyba nie pasi :?
user posted image
case
QUOTE(gilek)
Heh... Coś tu chyba nie pasi  :?

tak. zniknelo troche kodu wink.gif bedzie poprawione
Puma
QUOTE(case)
QUOTE(gilek)
Heh... Coś tu chyba nie pasi  :?

tak. zniknelo troche kodu wink.gif bedzie poprawione


Widać jakiś wstrętny wirus który zżera kod laugh.gif
case
QUOTE(Puma)
QUOTE(case)
QUOTE(gilek)
Heh... Coś tu chyba nie pasi  :?

tak. zniknelo troche kodu wink.gif bedzie poprawione

Widać jakiś wstrętny wirus który zżera kod laugh.gif

pospiech piopawlu mial tu raczej wieksze znaczenie wink.gif
alberht
a propos eMail Notifier'a... piopawlu czu mógłbyś zrobić opcje, która umożliwiałaby kasowanie niechcianych emaili z konta??
Lukas77
O! To by było na prawdę coś!!!
Sahasrara
Hm, nie lepiej byłoby to zacząć w @Dev? Piopawlu może nie zauważyć tego tematu...
case
QUOTE(Sahasrara)
Hm, nie lepiej byłoby to zacząć w @Dev? Piopawlu może nie zauważyć tego tematu...

jak bedzie w domu to zauwazy wink.gif [i moze poprawi biggrin.gif ]
undying
Ja tego nie uzywam, ale za to uzywam tego programiku z http://www.ibnet.pl/programy/skrzynka/ . Moze Piopawlu podchwyci z niego jakies pomysly i moj system tray bedzie sie radykalnie zmniejszal bo wszystko bedzie w konnekcie :-)
Flind
piopawlo kiedysd juz powiedział ze nie ma zamiaru robic klijeta pocztowego a funkcja emN jest informowanie tylko o nowej poczcie. Co nei zmienia faktu ze ajnie jak by pio zmienil na ten temat zdanie smile.gif
undying
ja wiem czy dodanie opcji kasowania niechcianej poczty robi z plugina program pocztowy? pomysl o modemowcu ktory dostaje niechcianego 5mb e-maila... dostaje o nim powiadomienie przez wyxa konnekta i moze go wykasowac smile.gif
Sahasrara
Równie dobrze może to zrobić za pomocą reguł w programie pocztowym. Im więcej niepotrzebnych funkcji będziemy pakować w tę wtyczkę tym "cięższa" będzie, a myślę że nie o to chodzi autorowi.
Olórin
QUOTE(Sahasrara)
Równie dobrze może to zrobić za pomocą reguł w programie pocztowym. Im więcej niepotrzebnych funkcji będziemy pakować w tę wtyczkę tym \"cięższa\" będzie, a myślę że nie o to chodzi autorowi.

Ale nie zawsze taką niechciana wiadomość można wpisać w reguły...

Usuwaniu maili z serwera przez emN-TAK!!!!!!!
miluti
A dlaczego nie zrobić na podstawie tej wtyki drugiej rozszerzonej wersji? Tą drugą można by rozbudować o dodatkowe funkcje.
Moim zdaniem dodanie do podstawowej wersji wtyki możliwości usuwania niechcianej poczty ręcznie czy automatycznie z wykorzystaniem reguł nie jest złym pomysłem.
Piopawlu co o tym sądzisz?
Sija
http://milosk.republika.pl/milo.html
Olórin
BazylisZ: po co mam mieć dodatkowy program w pamięci(i ikonkę w tray'u) mi na definiowaniu reguł nie zależy, ale usuwanie mail'a na żądanie mogło by być smile.gif
Sija
ale rozbudowywanie wtyczek do Konnekt'a o rzeczy ktore juz istnieje, i sa lepsze, jest IMHO bez sensu - w tej chwili konnekt.exe zzera mi 14 mb RAM'u, a pomysl, ze niekoniecznie kazdy bedzie chcial miec pamieciozerny modol do usuwania poczty, ale email notifer mu sie przyda [bez tego bajeru]...
Olórin
Z twojego punktu widzenia można zadać sobie pytanie "Po co jest konnekt?" :PPPPP
Puma
QUOTE(BazylisZ)


Ciekawy programik biggrin.gif
Sija
QUOTE(Olórin)
Z twojego punktu widzenia można zadać sobie pytanie \"Po co jest konnekt?\" :PPPPP


Czy konnekt sluzy do kasowania niechcianej poczty? Czy wtyczka email notifer [z ang. powiadamiac] sluzy do kasowania niechcianej poczty?

Chcesz kasowac poczte, to sobie zainstaluj jeden ze 100 tys. programow dostepnych w necie, albo napisz wtyczke dla konnekta, ktora bedzie to robila, jesli Ci tak bardzo zalezy, zeby konnekt zamiast innego programu kasowal Ci spam z konta...
Olórin
QUOTE(BazylisZ)
Czy konnekt sluzy do kasowania niechcianej poczty?
Narazie mówimy o wtyczce emNotifier
QUOTE
Czy wtyczka email notifer [z ang. powiadamiac] sluzy do kasowania niechcianej poczty?
chyba "powiadamiacz", powiadamiać to by było "Notify" tongue.gif

QUOTE
Chcesz kasowac poczte, to sobie zainstaluj jeden ze 100 tys. programow dostepnych w necie
Liczyłeś??? tongue.gif
Lukas77
Bez przesady, kasowanie niechcianych maili chyba nie zabije procesu konnekta, a zwiększy funkcjonalność wtyczki emnNotifer, nie chcę doinstalowywać np. Milo Spam Killer, bo po co jeśli konnekt może zrobić to sam (a raczej emnNotifer). Jeśli w ten sposób to tego podejdziemy, że jest 10000 programików do tego to będziemy instalować wszystkie kommunikatory, bo powiemy po co w konnekcie ICQ i Jabber, jak każdy z tych komunikatorów jest do ściągnięcia (wiem że to drastyczny przykład).
Tak samo dlatego chcę też wyłączania monitora z Timerem w konnekcie, chociaż mogę sobie odpowiedni programik pobrać z netu.
Ale z takim podejściem Tray wydłuży nam się na połowę ekranu i chyba tylko XP pomoże żeby zrobić z nim porządek.

Jeśli ktoś chronicznie nie chce kasowania miali to może używać wtyczki w obecnej postaci, ale na pewno większość skorzysta z tego udogodnienia. Ja jestem na TAK
torn
OK, ja powiem tak: jeżeli w emnotify dało by się zautoamtyzować kasowanie maili z konta (oczywiście przy pomocy lua, regexpów itd) to ja jestem jak najbardziej za. Jeżeli miałbym to robić ręcznie to mowię stanowcze NIE! :]
Sija
QUOTE(torn)
OK, ja powiem tak: jeżeli w emnotify dało by się zautoamtyzować kasowanie maili z konta (oczywiście przy pomocy lua, regexpów itd) to ja jestem jak najbardziej za. Jeżeli miałbym to robić ręcznie to mowię stanowcze NIE! :]


popieram biggrin.gif
Olórin
torn zgadzam się z tobą w sprawie lua, ale opcja ręcznego kasowania też powinna być, jednak niezawsze można wszystko w reguły opisać smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.