Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: nie sądzicie, że juz czas na nową, oficjalną ikonę?
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
stranded
Nie mówię, że ikonka Konnekta jest zła ale jest już dosyć stara i wypada trochę blado w porównaniu z nowymi aplikacjami. To trochę jak z ikonką Opery.

Czy w długo oczekiwanej wersji 0.7 pojawi się może nowa ikonka? I czy ktoś może mi wytłumaczyć co znaczy te białe coś w czerwonym kółeczku (niezbyt to przypomina wtyczkę)??
Spass
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=3144

Ikonka Konnekta już tak bardzo jest z nim związana, że IMO błędem byłaby jej gruntowna zmiana. Może jedynie lekki facelifting...
stranded
No obojętnie co..nie musi być wcale nowa, tylko żeby ją 'podrasować'.
jiobel.
Tzn. co? :-/
boogi77
Koledze chyba chodzi o coś w stylu ikonek internet explorera -- niby ikonka ta sama, a co wersje wygląda inaczej wink.gif
stranded
wyżej podany przykład z IE odzwierciedlił moją prośbę. chociaż sam już zapomniałem jak IE wygląda wink.gif

mam nadzieję, że ikona konnekta ulegnie modyfikacji/zmianie przy wypuszczeniu nowej wersji, ponieważ ta po prostu jest już stara.
Aule
Nie widzę w tym nic złego. Poprawiać trzeba tylko złe rzeczy, a ta ikonka nie jest zła.

//Nie zaczynać nowego OT. Albo podajcie argumenty, albo nie, ale nie gadajcie o tym, żeby ten drugi podał, bo to perfidny OT
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.