Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: import kontaktow GG (z serwera i z pliku)
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
pszemek
Dobry program!
Zycze powodzenia przy wdrazaniu nowych ciekawych funkcjonalnosci.
Pozdrawiam
pszemek
Hipoteza
No dobra, ale że co? wacko.gif
pszemek
nic, zglaszam bo zamierzam uzywac
pozdrawiam
pszemek
Hipoteza
Znaczy zgłaszasz, że masz problem, tak? Ale tak zgłaszasz dla samego zgłaszania czy chcesz zapytać, jak ten problem rozwiązać? blink.gif
Bo tak się składa, że u mnie akurat nie wystąpił taki błąd... Nikt też nie popaprał w konnekcie w ostatnim czasie, bo jak niedawno zainstalowałam konnekta u mojej siostry, na kompie, to też ślicznie zatargał kontakty z serwera gg...
Więc może nie ma powodu, żeby się tak od razu nabzdyczać?
pszemek
Nie nabzdyczylem sie nawet na chwile.
W tym co napisalem na samej gorze nie ma ironii. Zglaszam poprostu usluznie blad w interesie tworcow programu i wlasnym, bo dobrym zwyczajem jest usuwac bledy, a ja chce tego programu uzywac. Wiec nie bierz tego tak do siebie.
"Bo tak się składa, że u mnie akurat nie wystąpił taki błąd... "
Nie wyklucza to ze w kodzie jest blad. To ze Tobie i wielu osobom ta funkcja dziala prawidlowo nie oznacza ze nie zawiera ona bledow. Poza tym takie sformulowanie nie swiadczy o Tobie jako o programiscie najlepiej blush.gif Bez urazy wink.gif
"Ale tak zgłaszasz dla samego zgłaszania czy chcesz zapytać, jak ten problem rozwiązać?"
Kontakty wreszcie za którymś razem sie zaimportowaly (pomimo tego kounikatu) wiec w ogole nie mam problemu.
Pozdrawiam!
pszemek
zhvir
a skąd wiesz że Hipoteza jest programistą (programistką wink.gif)? biggrin.gif
jeśli chodzi o ten błąd to pewnie w gg7 coś się zmieniło w strukturze pliku z kontaktami i zgadzam się że należałoby przejrzeć ten fragment kodu w konnekcie
pszemek
QUOTE(zhvir @ 30.07.2006 - 10:52) *

a skąd wiesz że Hipoteza jest programistą (programistką wink.gif)? biggrin.gif

Nie wiem skad mi to przyszlo do glowy smile.gif
QUOTE(zhvir @ 30.07.2006 - 10:52) *

jeśli chodzi o ten błąd to pewnie w gg7 coś się zmieniło w strukturze pliku z kontaktami i zgadzam się że należałoby przejrzeć ten fragment kodu w konnekcie

Problem wynika z tego ze mam kontakty podzielone na grupy.
Po paru testach stwierdzam, ze nawet gg nie potrafii dobrze obsluzyc pliku txt (wczytac kontaktow po usunieciu ich wszystkich).
Nie wiem co robia w pierwszej linijce przecinki i jaka jest struktura tej pierwszej linijki.
Plik ma taka strukture (jeden kontakt zostal dla przykladu):
CODE
GG70ExportString,;<Pozostałe>,;
;;ktos;ktos;;;numer_gg;;0;;0;;0;
i;;;;;;3338538

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.