Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Odswiezanie
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
LoKeR
1. Kiedys mi odswiezalo po chyba 30minutach kontanty ktore byle 'niewidoczne' i zmienialo na niedostepne, teraz mam ciagle wszystkie kontakty ze statusami na 'niewidoczny' dopiero jak wcisne ustawienia i dam na ok to mi na niedostepny sie zmienia. Jak zrobic tak jak bylo na poczatku?

2. Nie wiem czy trafilem w dobre forum, chyba nie ale napisze juz w tym temacie - mam foobar2000 mam kPilot i kPilot2, ani w jednym ani w drugim nie smiga mi muza z foobara, a jak odale foobara to pisze can't load tamta dll, wchodze w tamten katalog components chyba tak sie nazywal, patrze i jest ta wtyczka, wiec osochozi?

3. Ogolnie to zajebisty jest konnekt smile.gif
Mucha
Co do 1: Chodzi o wtyczke ZniKacz tak? Pewnie masz duzo numerow z IP zewnetrznym i zanim to wszystko spinguje to troche trwa, mozesz dac krotszy timeout.
LoKeR
Nie. Wlasnie nie chodzi tutaj o wtyczke znikacz, bo to odswiezanie dzialalo bez tej wtyczki i te kotakty ze znakiem zapytania zmienialy sie na cale czerwone (niedostepny) no nie wiem jak Ci to wytlumaczyc. Odpalasz konnekta masz kontakty ktore sa na niedostpnym pokazane jako po 30 min sie odswiezalo wszystko i zmienialo sie na a znikacz pokazuje kontakty niewidoczne jako w ogole nie majacy miejsca w tym problemie.
saCOOL
To ja może w odwrotnej kolejności biggrin.gif

3. Masz absolutną racje biggrin.gif.
2. Odsyłam do tematu http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=8354 ale obawiam się, że tylko wersje 0.9 obsługuje. Poczytaj temat (nie ma tego dużo) i jakby coś, tam zadawaj pytania.
1. Na to pytanie nie znam odpowiedzi niestety. (po 20 minutach, nie po 30 biggrin.gif).
Mucha
1: To moze chodzi o Ustawienia->Lista kontaktow->Oznaczanie aktywnosci kontaktow? Jak to odznaczysz to nie bedzie wogule tych "?" i od poczatku wszystkie beda na ndst. O to chodzi?
lukaszgl
O ile Cię dobrze zrozumiałem ten temat już gdzieś był na forum.
U mnie dzieje się to samo, chociaż na początku było ok.

Błąd ten podobno ma być naprawiony w mistycznej wersji 0.7...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.