Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: s.Modena
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Schematy wyglądu (kStyle)
Spass
s.Modena
wersja 0.9d

Wykorzystałem ikony z GNU Gadu.



POBIERZ -> Kliknij, aby zobaczyć załącznik (s.Modena_0.9d.zip)
Dzięki za wszystkie komentarze i uwagi.

PS: Zalecam przesunięcie wtyczki kStyle na sam dół na liście wtyczek (Alt + dół).
Lwiczek
[SOT]
QUOTE
PS: Zalecam przesunięcie wtyczki kStyle na sam dół na liście wtyczek (Alt + dół).

dlaczego
[/SOT]
eBayo
Spass, co to za styl okienka rozmowy? ;>

A co do styla, to na początku cieszyłem się, że wreszcie będę miał jakiś kolorowy, ale teraz widzę, że moje przywiązanie do s.a0x przetrwało i do Modeny nie jestem do końca przekonany.
Spass
Lwiczek: Niektóre wtyczki (kTerminarz, kStatusLog) jeśli znajdują się poniżej kStyle na liście wtyczek, to nie są podmieniane ich ikonki.

eBayo: To jest Candybars (grey.vs.green.css).
saCOOL
Wydaje mi się, że folder profilu nie miał wyglądać jak telefon kom biggrin.gif no i ikonk strony kPlugins nie ma też biggrin.gif..

Genialny styl! Jedyne co musze podmienić, to ikonki AIM, ICQ i MSN, bo mi nie odpowiadają (w starym spass_modena są genialne biggrin.gif).
Spass
saCOOL: Niestety ikonka folderu profilu przejmuje ikonkę z kontaktu 'bez sieci', a wychodze z założenia, że takie kontakty to są przeważnie kontakty SMS. Dlatego taka ikonka. Jak zauważyłeś, sporo ikon jeszcze brakuje w tym stylu. W następnej wersji na pewno dodam jakąś ikonkę dla KPlugins. Thx za komentarz.
saCOOL
Rozumiem.. Więc czekamy na kolejne odsłony, a tym czasem, nieco sobie przerobiłem biggrin.gif (wcześniejsza spass_modena się kłania biggrin.gif)..



EDIT: A właśnie, jeszcze jedno.. Myślę, że spass_modena miała lepiej <fonts> </fonts> dobrane.. Też sobie zmieniłem na poprzednie biggrin.gif..
Lwiczek
Wyglad okna glownego zalezny jest od skorki/tematu/visualstyle systemu... jezeli te dostarczone z systemem Ci nie pasuja to latwo mozna znalezc inne w sieci. Do zmiany mozna uzyc albo styleXP albo uxtheme patchera...
atol
K.lan?
Spass
atol: Że niby brakuje ikon do wtyczki kLan? Ikonki powinny się podmienić na takie fioletowe kulki, przynajmniej u mnie się podmieniają. Napisz coś więcej.
klakier666
piekny skin
Rafit
Piękny skin smile.gif

A jakiej używasz czcionki do opisów ?
Spass
Dzięki smile.gif

Czcionka opisów to kroeger 05_55 w rozmiarze 6.
atol
nie wiem czy wyszła nowa wersja ale ja mam fioletową kulkę zamiast ikonek k.lan

(wróciłem z wakacji i dopiero teraz odpowiedam)
ciaastek
4 posty wyżej tongue.gif
atol
tak też myślałem :] Brak snu robi swoje. Może jednak autor coś zmajstruje i ikonki zostaną dorobione. (taka cicha nadzieja)
mac307
ja dotąd najlepszy styl jaki miałem tongue.gif

gratki dla autora wink.gif
spajdermeN
Jak zrobic aby było takie tło jak na obrazku? Ręcznie czy co?
saCOOL
Ekhm, a mógłbyś łaskawie powiedzieć/sprecyzować o co ci chodzi?
Spass
spajdermeN: Jeśli chodzi Ci o tło listy kontaktów, to ustaw sobie to "ręcznie" w Ustawienia -> Wygląd.
spajdermeN
Ikonki na ciemnym tle maja nieestetycznie wygladajace biale obramowanie... Mozna jakos to naprawic aby wygladalo tak jak na screenie Spassa?
ciaastek
W Ustawienia -> Interfejs -> Wygląd, a potem Kontakt, Opis i Zaznaczony. Ustaw kolory tła tak, żeby pasowało smile.gif
Marrcin
Bardzo ładne ikonki, idealnie komponują się w mojego konnekta smile.gif Gratuluje!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.