Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: FavIcon problem
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
przemock
Witam
Ustawiłem sobie FavIcon dla transportu tlena, i jest niby ok, ale po restarcie K ikonka się zmienia ponownie na domyślną. W oknie wiadomości jest zmieniona, natomiast na liście kontaktów nie.
Poniżej link do screena
http://img126.imageshack.us/img126/1514/screenxk8.png
Ktoś ma pomysł jak temu zaradzić?
jiobel.
Widzę, że używasz transportu tlena. Po co, skoro możesz mieć sieć przez wtyczkę. Wtedy ustawiasz odpowiednie ikony dla sieci, a nie dla transportu. Łatwiej.
Suchy
U mnie trzeba kliknąć prawym klawiszem, żeby się zmieniła na tą z FavIcon.
saCOOL
Po co transport tlena? A chociażby po to, że DwutleneK nie jest rozwijany, przez co nie doczekamy się w nim takich drobiazgów jak ikonka pokazująca, że ktoś do nas pisze w tym momencie (wiem, że głupi argument), lub dlatego, że obecnie DwutleneK się gryzie z kAQQ.. Ja na przykład wywaliłem go (DwutlenKa) w diabły biggrin.gif..

Czy ta Favicon jest stabilna? Bo nigdy się nie bawiłem nią..
przemock
QUOTE(Suchy @ 30.07.2006 - 21:59) *

U mnie trzeba kliknąć prawym klawiszem, żeby się zmieniła na tą z FavIcon.

Hmm, faktycznie, u mnie też to pomaga.
A co do dyskusji Dwutlenek vs. transport wolę pozostać przy transporcie. Chociażby informacja o nowej wiadomości na koncie jest bardzo wygodna.

Czekam na dalsze propozycje rozwiązania problemu
przemock
nikt nie wie jak rozwiązać problem?
Olórin
QUOTE
Czy ta Favicon jest stabilna?

Jest stabilna, ale jest również wtyczką dla geeków, ze względu na sposób konfiguracji, dodawania ikon, etc.

przemock - a działa dobrze dla kontaktów np. z GG?
przemock
Dla kontaktów działa ok...
Olórin
Spróbuj zmienić priorytet wtyczki (nad/pod kjabber). Jeżeli to nie pomoże to nic z tym nie zrobimy (do czasu udostępnienia źródeł kJabbera)
przemock
Nie wiem o co chodzi dokładnie z tymi priorytetami, jeśli chodzi o zmianę kolejności na liście wtyczek, to bez różnicy, czy jest nad, czy pod kjabber...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.