Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: VistaKonnekt
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
eMulek


kStyle - własny
kNotify - RoyalVista
emots - gg3dcom
kIEview - areao4
Tłok - gdzieś znnalazłem na forum tongue.gif (załącznik)
WindowsStyle - Vista Transformation Pack 5.0

przezroczystość ustawiona na 75%

proszę o komentarze biggrin.gif

Załączniki

Andre
Jak zrobiłęś to podświetlenie kontaktów ? że takie jakieś fajne czarne Ci wyszło to jest zwykły czarny ??
lukaszgl
Jeżeli dobrze Cię zrozumiałem to chodzi o "gradientowe znznaczenie" i jest to opcja wtyczki Tłok
eMulek
jezeli chodzi o zaznaczenie to uzylem koloru z paska zadan zalaczam ten obrazek (w tłoku prosze wybac zaznaczenie z pliku i wzkazac katalog)

Załączniki

NerII
podoba mi sie ;d. tapetke mozesz wrzucic?? i jeszcze powiec mi co to za ikonka na pasku sieci ta "lapka"
magdus
Takie ciekawe tapetki można ściągnąć z www.kde-look.org smile.gif
Wojcieech
"lapka" to zapewne ikonki sieci AQQ wink.gif
eMulek
tapete znalazlem wpisujac w googlach "vista wallpaper" i wchodzac na rozne strony o tematyce Windowsa Vista. Tapety nie wrzuce bo piszac tego posta siedze w kafejce w wshodniej bulgarii nad morzem czarnym biggrin.gif najwcesniej moge 25
eMulek
U P D A T E

zmieniłem patch na Vista Transformation Pack 5.0 oraz calkowicie odmnienilem kStyle (własny)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f3c559ac4b06790e.html
eBayo
Zamieścisz ikony? Niektóre podobają mi się bardzo. wink.gif
eMulek
jest tylko jeden problem... musialem zrobic reinstalke windowsa i wszystko stracilem ;( . Pod koniec przyszłego tygodnia powinienem zamiescic te ikonki (caly folder).
Pryczek
Mi się tapetka podoba. Masz może coś takiego w kolorze pomarańczowym ?
eMulek
pomaranczowym? chcesz zielen w kolorze pomaranczowym? masz wymagania. topik dotyczy wygladu konnekta a nie mojego pulpitu ;]
Pryczek
Very funny tongue.gif . Skoro dajesz tapetke jako załącznik,to pytam,czy nie masz takiej w innym kolorze.
inzaghi89
A ja mam pytanie z innej beczki. Jak udało Ci się zrobić krycie 75% okienka rozmowy? Kombinuję i kombinuję, a wychodzi mi tylko przeźroczystość głównego okna...

edit
Uporałem się z tym, wystarczyło tabletKę zainstalować smile.gif.
eMulek
no widzisz ;]

Pryczek: nie chcialem byc nie mily ale pierwszy raz ktos mi zadal pytanie o zielen w kolorze pomaranczowym wink.gif
chrzczonki
konnekta mam od wczoraj i tak sie chcialem zapytac - co trzeba zrobic[zainstalowac] zeby kontakty dzielily sie tak jak na screenie na: dostepnych, zaraz wroca i niedostepnych?
Mucha
SprzataczKa, dziala tylko pod xp
DeXIoR
Czy mógłbyś dokładnie opisać jak ustawić przezroczystość w oknie rozmowy ??
Przydałoby się to do mojego projektu biggrin.gif
zhvir
wtyczka tabletKa
następnym razem opcja forum: Szukaj!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.