Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: co z tym dtb ? :(
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
zlosnica17
Witam! Wiem , ze o tym juz byla mowa ale jakos nie moge pojąć jak mam założyć ten profil :/ poprostu wchodząc c:/ konnekt/profiles/nazwa/cfg.dtb tam w tych "profiles" nic nie ma żadnej nazwy zadnego folderu pusto i czy bylby ktos tak uprzejmy wyjasnic mi na chlopski rozum jak mam sobie ten nowy profil ustawic czy cos zeby to dzialalo wogole ;p ? bardzo prosze bo nie rozumiem to co tam gadaliscie o tym ze niby jakies backup'y robic ;p dla mnie to czarna magia wiec prosze niech ktos to ladnie napisze dla ludzi mniej aktywnych w takiej dziedzinie wiedzy ;p
Mucha
na dole, 3 ikonka od lewej (Ustawienia), potem profile, potem Nowy. KONIEC.
psota
QUOTE
jak mam założyć ten profil :/

Profil się zakłada przy 1 włączeniu konnekta
QUOTE
czy byłby ktoś tak uprzejmy wyjaśnić mi na chłopski rozum

Spróbuj mi na chłopski rozum wyjaśnić o co chodzi bo nic nie zrozumiałem wink.gif
zlosnica17
Chodzi o to że po właczeniu konnekta wychodzi mi błąd "c:/program files/konnekt/profiles/"nazwa profilu/cfg.dtb nie moze zostac odczytany" nie moze sie odczytac bo tam nic nie ma w folderze "profiles" nic niema:/ wiec jak to zrobic zeby odczytywal? poprostu padl mi plik profilu(konfiguracja konnekta) i co teraz zrobic zeby dzialalo ? Napewno ktos z Was mial taki problem..przepraszam jesli tamten post byl niezrozumialy ale mysle ze ten juz wszystko wyjasni wink.gif
Mucha
Jakto tam nic nie ma? Jak pada profil to padaja okreslone pliki, sa uszkodzone ale nie znikaja
zlosnica17
No i właśnie z tym mam problem bo mam c:/program files/konnekt/profiles i koniec:/ nie wiem czemu no wiec teraz wypada usunac i zainstalowac nowego konnekta ? ech :/
Mucha
Profile moge sie znajdowac w 2 miejscach:
- w folderze konnekta
- lub w uzytkownika (C:\Documents and Settings\...\Dane Aplikacji\stamina\ itd)

Jak jest w tym drugim mijescu to odpal scandiska lub usun plik ktory jest uszkodzony
zlosnica17
Acha ok tyle że w moim extra kompie nie znajduje sie taki folder jak "dane aplikacji" czy "stamina" :/ wszystko chyba diabli wzięli bo jeszcze przed padnieceiem konnekta pamietam że mialam folder "dane aplikacji" :/
zhvir
w jakimkolwiek otwartym oknie windowsa Menu Narzędzie -> Opcje folderów... -> Widok -> pokaż ukryte pliki i foldery
sprawdź może po prostu masz ukryte
zlosnica17
hyhy no tak zhvir miales racje bylo ukryte.. mam dane aplikacji/system certificates/my/certificates..CRLs..CTLs te trzy ostatnie podfoldery puste wiec co teraz mam zrobic ? usunac ?
Mucha
Powinnas znalezc folder:
F:\Documents and Settings\twoja nazwa uzytkownika win lub AllUsers\Dane aplikacji\stamina\konnekt\twoja nazwa profilu konnekta\
i usunac z tamtad uszkodzony plik
zlosnica17
ok dziekuje Wam baaardzo tylko czemu mi sie wszystko ustawia od poczatku znaczy pisze ze "nowy profil zostal utworzony" ale ja chcem zostacc przy swoim starym czy da sie to zrobic? jak? a kontakty? sad.gif

ok mam juz boshe tepak tongue.gif dziekuje za pomoc smile.gif
zlosnica17
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=5169 --> Czytalalm to przed napisaniem mojego posta (zeby nikt nie myslal ze jestem leniwa i niechce mi sie najpierw samej pokombinowac:p) ale niestety nie moglam odnalezc nazwy mojego swojego profilu gdzie znajdywaly sie pliki do usuniecia poniewaz ikony byly ukryte .. ale juz gra smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.