Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: tłok - brak obrazka
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Ciubas
witam,
od kilku miesiecy mam konnekta, zaistalowalem sobie tloka, wszystko pieknie dzialallo, ale od jakiegos miesiaca, przy kazdym uruchomieniu konnekta, dzieje sie dziwna rzecz: staje sie on polprzezroczysty i znika tlo listy kontaktow, wejde w ustawienia, klikne na ok i nagle wszystko wraca do normy. czy ktos spotkal sie z takim problemem?

nie mieszalem w stylach windowsa, lecz zaistalowalem (wlasnie nie pamietam kiedy) inny plik odpowiedzialny za zarzadzanie stylami: UXTheme Multi-Patcher (Neowin Edition) 4.0, dzieki ktoremu odblokowalem mozliwosc istalowania wszyskich dostepnych styli na winXP z SP2.

czy ktos sie spotkal z podobnym problemem?

z gory dziekuje za pomoc!
Hipoteza
UXTheme chyba nie ma tu nic do rzeczy, też go zainstalowałam jaki¶ czas temu i wszysto gra jak trzeba...
A może masz jakiego¶ wirola?
Poncio
Hipoteza a moze jednak byc od tego ja po zaisnatlowaniu UXTheme po ustawieniu skory itp. po wlaczeniu kompa otrzymalem klasyczny styl win 98 i nie moglem nic innego wgrac..... musialem to odinstalowac i naprawic system....

a On moze niech wczesniej w aktualizajach naprawi Tlok-a:D
Hipoteza
Poncio no to jaki¶ zonk, bo ja to instalował±m na dwóch kompach i nie tylko nie rozbabrało mi się nic w stylach, ale i w konnektach nic nie sie zadziało (może nie instalowałe¶ wg instrukcji tongue.gif bo tam jest jeden haczyk)...
Może faktycznie co¶ trzeba z t± aktualizacj±...
Poncio
teraz uzywam Crystal Clear i jest wszystko ok ;D

jak ta aktualizaja nie pomoze to konnekta przeinstaluj:D
Ciubas
no wiec tak: ten uxtheme dziala bardzo dobrze, nic sie nie sypie, rozne style moge wgrywac (wprawdzie pracuje na standardowym win98 ale moge)
co do konnekta: wszystko jest na bierzaco updatowane wlacznie z wtyczkami...

ponowna instalacja w sumie czemu nie, za 5 minut napisze jak poszlo...
Hipoteza
Pieć minut mineło tongue.gif
I jak Ci poszło?
Ciubas
nawet wiecej, bo wszystko staralem sie od nowa zrobic, wlacznie z profilem, nie w tym tkwi problem... zauwazylem natomiast ze jpeg jpg sa bez ikonek, lub z blednymi ikonkami, zastanawiam sie czy przypadkiem cos sie nie namieszalo w systemie od tej wlasnie strony...
Hipoteza
Znaczy co? Od tej TEJ strony?
Ciubas
zaistalowalem 2x nero, i przejal mi wszystkie jpg mov, avi itd, bo jakis blad byl i nie przywrocil domyslnych... moze to z tego powodu, bo jpg nie ma przypisanego programu, tak jak by go w ogole nie rozpoznaje... nie wiem poszukam jeszcze jak na razie jakims cudem sie wlaczylo dobrze, dziwne...
i znowu dziala, zobaczymy jak bedzie po restarcie, chyba przyczyna byla po stronie wina... eh dziwne to wszystko...
To jest wersja lo-fi głównej zawarto¶ci. Aby zobaczyć pełn± wersję z większ± zawarto¶ci±, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.