Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tła by kOla
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > TłoK - Tła listy kontaktów
kOla
+ 8 nowych


Narazie jest ich sześć ale prace będą trwały ... Może jakieś pomysły ?
zlosnica17
no fajniutkie, chciałam sobie ustawić ale sie nie da białość widze - białość .. nigdy nie miałam problemu z ustawieniem tła a tu lol kombinuje na różne sposoby no ale sie nie da :/
pilchu87
oj to blekitne jest piekne smile.gif wiecej blekitow poprosze biggrin.gif
zlosnica17
hej ja też chce sobie ustawić..czemu mi nie działa? pilchu87 kombinowałeś coś czy Ci do razu działa? btw sad.gif
Bo$s
No niestety u mnie też nie da się ustawić tych plików jako tło...
ciaastek
trzeba zamienic je na jpg i działają
zlosnica17
Już próbowałam i właśnie nie działają :/
Suchy
Przekonwertujcie sobie je z *.png na *.jpg chociażby Paintem.

@UP
Ups, nie widziałem tych dwóch postów.

Post do kasacji.
zlosnica17
ok, działa smile.gif zmieniłam w paint na *.GIF

no coż teraz jest idiotyczna jakość :/
wojbie
Genialne dzięki szczególnie 1 i 5 więcej w tej tonacji kolorów

EDIT: albo trochę ciemnijsze
kOla
Dzisiaj pozmieniam wszystkie, i mysle będą dzialac + dodam nowe !
ciaastek
To ja na wstępie już prosze o coś zielonego, najlepiej w tym odcieniu: #adc952 lub #6f8d14

dzięki xP
magdus
Jak tak wszyscy składają zamówienia to ja poproszę coś z żywszymi kolorami. Fajne jest 1,3,5. Życzę dalszej owocnej pracy i nie zapominaj o moim zamówienia biggrin.gif excl.gif
Pozdrawiam (i czekam tongue.gif )
zlosnica17
z utęsknieniem czekam na poprawki !! wink.gif no a w nowej kolekcji może znalazłby się odcień ciemnej żółci ... rolleyes.gif
ciaastek
QUOTE
Jak tak wszyscy składają zamówienia

Widać nie można o coś prosić bo już cała reszta też chce (nie obrażać się ani nie wrzeszczeć)

No, ale cóż... daj palec, będą chcieli całą rękę... taki urok biggrin.gif
kOla



Nowe tła (Do sciagniecia ze starymi wink.gif )
zlosnica17
No poprostu extra jak dla mnie:P wszystko śmiga jak należy, super naprawde jesteś wielki !! Dziękuje ślicznie smile.gif smile.gif smile.gif
saCOOL
Proponuje, żebyś dał ten obrazek do pierwszego posta biggrin.gif. Tła świetne.
Kiedy będą te utęsknione przez nas ikonki? biggrin.gif
kOla



Prace idą dennie z powodu braku czasu tongue.gif ale mysle ze jeszcze w te wakacje wyjda ... a to dlatego ze kazda ikonke robie sam :]
eBayo
Extra, to zielne z tym ludzikiem jest zajefajne. biggrin.gif
ciaastek
Mógłbym prosić o to "zielone z ludzikiem" w wersji bez ludzika? biggrin.gif bo właśnie tego "ludzika" mam w całości na tapecie i chciałem tego uniknąć a tło jest fajne biggrin.gif z góry dzięki.
kOla
Jutro wink.gif
ciaastek
no cóż... poczekam, narazie zobacze jak te wyglądają u mnie :]
kOla


wink.gif
ciaastek
Dzięki wielkie biggrin.gif
kOla
Spoko wink.gif
mavv
QUOTE(kOla @ 28.08.2006 - 10:20) *

Spoko wink.gif


Czesc, ja bym poprosil o zestaw brushow do PS'a z tego obrazka., Te pierwsze mam, abstrack 32 costam:P chodzi mi o ten luk..

pozdrawiam.
Killer
Świetne tła, gratuluję. Widać, że znasz się na rzeczy. Wziąłem sobie je wszystkie na dysk, tak na wszelki wypadek, gdyby zniknęły z sieci. To zielone tło dałem na listę kontaktów (Twój przedostatni post). smile.gif Starczy mi na dłuuuugi czas zmieniania ich. tongue.gif

P.S. Jestem nowy, witam wszystkich Konnektowiczów. Mam nadzieję, że tym razem uda mi się "połączyć" z Konnektem, bo do tej pory mnie odpychał. Niektórzy mogą mnie kojarzyć z forum AQQ (pozdrowienia dla zvhir wink.gif).
kOla
QUOTE(mavv @ 30.08.2006 - 00:04) *

Czesc, ja bym poprosil o zestaw brushow do PS'a z tego obrazka., Te pierwsze mam, abstrack 32 costam:P chodzi mi o ten luk..

pozdrawiam.



Napisz na PW dokladnie ocb. bo nie wiem o jaki luk chodzi albo powiedz ktory Tłok;)
Lonya
Hej


Czy ktos z Was moglby mi powiedziec jak moge te tla zainstalowac??? Siedze juz nad tym trche czasu i nie moge... mam oczywiscie wtyczke Tłok ktora juz uruchomilam z tym ze wtyczka pokazuje sie na liscie wtyczek natomiast nie widze jej w ustawieniach. Kombinowalam juz nad tym troche i nic... moze ktos mi powie jak sobie poradzil z ustawieniem tla. I tak sobie jeszcze mysle ze w sumie to moze nie w tym dziale powinnac zglosic sie z takim problemem tongue.gif ... no coz...
lukaszgl
Ustawienia --> Interfejs --> Lista kontaktów --> Tło
qbic
Nie powiem - poniosło dziewczę ale w tym pozytywnym znaczeniu - jak dla mnie świetna robota. Pozdrawiam
kOla
QUOTE(qbic @ 7.10.2006 - 10:43) *

Nie powiem - poniosło CHŁOPAKA ale w tym pozytywnym znaczeniu - jak dla mnie świetna robota. Pozdrawiam

ciaastek
to przez to kOla mu/jej* się pomyliło tongue.gif

Przydałaby się płeć w profilu na forum...

*niepotrzebne skreślić

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.