Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: instalka konnekta dla leniwych
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
kss
witam.
to moj pierwszy przejaw aktywnosci na forum, wiec prosze o dystans:)

jako ze ostatnio u uzytkownikow gg - bynajmniej w moim srodowisku - mozna bylo zauwazyc male bunty,
z racji blednie dzialajacych ograniczen spamowych, czestych disconnectow itp.
ludzie na moje krotkie 'to zrezygnuj z gg' zawsze wysuwali 'to pokaz mi alternatywe'
moje oczka zawsze w takich sytuacjach zaczynaly plonac i...
wlasnie,
proponowalem zawsze instalacje konnekta z wtyczkami jabber+gg aby kiedy zawodzi g,skutecznie moc przerzucic sie na jabbera - co i tak w afekcie okazalo sie sciema,bo gadalem z tymi ludzmi wylacznie na jabberze.

kazda osobe ktora naklanialem do zmiany musialem prowadzic przez konfiguracje,dawac linki do wtyczek itp.

i na dzis dzien wydaje mi sie ze problem tkwi w stopniu trudnosci konfiguracji konnekta.

gdyby tak zrobic milego i przyjemnego wizzarda, ktory by grzecznie pytal o wykozystywane sieci,
sam sciagal wtyczke,krok po kroku pomogl przy wpisywaniu danych kont,czy to gg czy tlenu itp.

poprowadzil za raczke przy zakladaniu wlasnego jidu, wyjasnial ktory serwer bylby najlepszy itp.

pomagal przy konfiguracji wtyczki sms.


zdaje sobie sprawe z tego ze byc moze nikomu na tym forum cos takiego nie jest potrzebne,
ale wydaje mi sie ze znacznie by to ulatwilo nawracanie ludzi na konnekta.

pozdrawiam.
ł.
Poncio
z tego co sie orientuje jest Wizard'ek dla poczatkujacych gdzie mozna zalozyc konto na jabbera...tongue.gif i niech ustawia poziom zaawansowania na najnizszy:P
Keleos
Hehe.. nie wiem co tym wizardkiem, ale u mnie jak go właczyć chcę to wyskakuje błąd krytyczny, i się zamyka Konnekt.. Więc go nie używam : /
Olórin
Wizardek był tworzony bardzo dawno i nie jest przystosowany do współpracy z najnowszymi wersjami.
Keleos
QUOTE(Olórin @ 7.08.2006 - 13:38) *

Wizardek był tworzony bardzo dawno i nie jest przystosowany do współpracy z najnowszymi wersjami.


smile.gif Myślałem że tu wszystko nowe : ) Dziękuje : )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.