Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z aktualizacją
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
spawn
Postanowilem sobie ściągnąć aktualizacje do konnekta + kilka nowych wtyczek. KUpdate działał bardzo dobrze, ściągnął wszystkie niezbędne pliki i spytał czy zrestartować konnekta. No i sobie restartuję, znajome okienko z trzema opcjami - instaluj teraz, nie instaluj teraz, usuń aktualizację z dysku. Wybieram pierwszą opcję i konnekt się wyłącza. Próbowałem kilkukrotnie - nie mogę ich zainstalować. Czy ktoś wie co się mu może nie podobać? I gdzie KUpdate ściąga aktualizacje? Może da się je ręcznie zainstalować?
Mucha
Po prostu skopiuj pliki wtyczka.dll do folderu plugins a potem przy starcie zaznacz te nowe wtyczki ktore chcesz
spawn
Wiem, nawet już znalazłem katalog z aktualizacjami. Ale wolałbym żeby automatycznie się bydlaki instalowały niż je ręcznie rozpakowywać i kopiować smile.gif

upd.exe zgłasza błąd "zły skrypt", pewnie w tym tkwi błąd... próbowałem kasować upd.exe i skrypt i ściągnąć od nowa ale nic nie pomaga sad.gif
zlosnica17
Mam podobny problem tyle, że jak jestem już na etapie 1) instalować ble ble ble 2) Nie instalowac coś tam 3) usunąć aktualizacje z zdysku ... wyskakuje mi błąd że niby nie może znaleźć programu instalacyjnego : http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7b74ac20c02b8b23 jak mam zlikwidować ten problem? Zzaznaczam, że mam odchaczoną główną centalkę .. pozatym szukałam na forum co prawda znalazłam post na ten temat ale niestety nie było w nim udzielonej żadnej odpowiedzi ..

halo? czy ktoś moglby mi pomoc? czy moze moje pytanie jest za glupie ?

buuu chyba się nie doczekam odpowiedzi na to pytanie.. a szkoda..
dulek000
Przeinstaluj Konnekta - mam wrażenie, że brakuje po prostu pliku upd.exe.
zlosnica17
a nie da się jakos inaczej? a może coś z ta centralką nie tak, hę? a i tak dziekuje za jakakolwiek odpowiedz smile.gif
Suchy
1. Zrób kopię zapasową swojego folderu konnekt\data\kupdate
2. Ściągnij moje pliki KLIK
3. Wsadź je do wyżej wymienionego folderu
4. Nadpisz
5. Napisz czy działa

@Down
Nie ma za co smile.gif
zlosnica17
1) DZIAŁA
2) dziekuje Ci
3) bardzo ;]
sonik87
Mam podobny problem jak opisany w temacie. Jednak kopiowanie wszystkich plików *.dll już mnie znudziło. Czy jest jakiś sposób aby wszystko zaczęło dobrze działać ? przy ręcznym włączeniu kupdate wyskakuje mi błąd " C:\Program files\Konnekt\data\kupdate\upd.exe nie jest prawidłową aplkacją systemu Win32"

Czy ktoś ma jakiś pomysł jak ten problem rozwiązać ?
zhvir
update konnekta robi się przez Menu programu -> aktualizacje -> aktualizacje!
sonik87
Wiem, że tak się robi aktualizacje konnekta, ale zacytuje poprzednika

"Postanowilem sobie ściągnąć aktualizacje do konnekta + kilka nowych wtyczek. KUpdate działał bardzo dobrze, ściągnął wszystkie niezbędne pliki i spytał czy zrestartować konnekta. No i sobie restartuję, znajome okienko z trzema opcjami - instaluj teraz, nie instaluj teraz, usuń aktualizację z dysku. Wybieram pierwszą opcję i konnekt się wyłącza"

dokładnie identyczny problem. ściągnięcie ponownie plików nic nie pomaga. A gdy chce odpalić aktualizacje inaczej np wchodząc do katalogu C:\Program files\Konnekt\data\kupdate\ i wybierając wtyczkę upd.exe to nic nie pomaga. Wyskakuje błąd. Jeśli chcesz moge zrobić zrzuty ekranu.
zhvir
a jak wybierzesz najpierw opcję "Nie, zainstaluj przy następnym uruchomieniu" a dopiero po restarcie konnekta "zainstaluj teraz"?

fakt że ręcznie uruchamiając plik upd.exe wyskakuje błąd "upd.exe nie jest prawidłową aplkacją systemu Win32" może świadczyć o uszkodzonym pliku... skasuj plik upd.exe i włącz aktualizację konnekta. Konnekt pobierze na nowo plik upd.exe
sonik87
Konnekta miałem już wcześniej kiedyś zainstalowanego. Jednak musiałem zrobić format komputera. Po ponownej instalacji konnekta i po wciśnieńciu na przycisk aktualizacji pokazało mi dostępne aktualizacje. Ściągnąłem wszystkie. ściąganie zakończone powodzeniem i wyskakują te 3 opcje po kliknięciu zainstaluj teraz konnekt całkowicie się wyłancza a okienko z opcją start nie wyskakuje. Po ponownym włączeniu konnekta znów wyskakuje okienko z 3 opcjami. Po wybraniu zainstaluj teraz program dalej się wyłącza. Niestety usunięcie upd.exe nic nie zmienia. Problem się powtarza
zhvir
no to nie mam pojęcia
próbowałeś ściagnąć plik upd.exe załączonego przez suchego w poście 7?
jeśli to nie pomaga, spróbuj przeskanować system programem antywirusowym
sonik87
zrobilem to i dalej nic. program antywirusowy mam i nie ma zadnych problemów. 2 dni temu był instalowany na nowo system. Też nie wiem jak sobie z tym poradzić ale dziekuję za chęć udzielenia pomocy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.