Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Statystki Historii...
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
czaq
Witam.
Z racji tego ze nie potrafie pisac wtyczek, moze ktos moglby cos takiego zrobic smile.gif
Sadze ze na pewno przydaloby sie nie jednej osobie.
Otoz pamietam jak w powergg bylo takie cos jak Statystyki historii. Z kim, ile, jak dlugo itp.
Moze w konnekcie daloby rade cos takiego wyklikac?
tomq
takie bajery - to jak to nie jest zbyt skomplikowane - to może w kolejnych wersjach kDodatki mogłyby zostać dodane (niektórzy kochają bardziej cyfry nad litery :P)

równie dobrze ilość opisów danej osoby w historii, w folderze opisów mogłaby się pojawiać - podbnie jak to jest z wielkością rozmów z poszczególnymi osobami ...
Mucha
A co by mialo byc w takich statrystykach?
dulek000
Raczej ciężko by było to stworzyć - wtyczki mają utrudniony dostęp do historii.
jiobel.
A przypadkiem kosiarz nie ma w planach pisania nowej historii?
Mucha
A co jest zlego w tej co jest?
dulek000
Jiobel: Kosiarz ma dużo planów. wink.gif
czaq
QUOTE(Mucha @ 5.08.2006 - 13:27) *

A co by mialo byc w takich statrystykach?


No np ilosc slow z jakas osoba, 'top ten' najaktywniejszych rozmowcow, statystyki wyslanych smsow i wiele innych smile.gif
zhvir
a do czego to potrzebne??
Mucha
Te statystyki (np liczenie ilosci slow) zwolnilyby strasznie ladowanie historii... Ale fajnie by bylo zobaczyc z kim sie najwiecej gada (chociaz to i tak wiem bez statystyk tongue.gif )
mac307
do czego to potrzebne? widze że niektórzy maja jakas dziwną awersję do ficzerków... a czy fakt ze potrzebne jest jako bajerek nie wystarczy?? to tak jak by powiedziec ze jakas wtyczka jest niepotrzebna bo JA z niej nie korzystam... zreszta idac twoim tokiem myślenia to konnekt byłby poprostu zwykłym komunikatorem a chyba nie o to chodzi prawda?
zhvir
a idąc tolkiem myślenia tych co chcą taki bajerek (osobiście nic do niego nie mam) to konnekt ma być kolejnym GG (PowerGG)

z resztą ja zapytałem tylko stronników tej wtyczki do czego byłoby to potrzebne, bo jeśli nie zdołacie dobrze uzasadnić chociaż jednemu wtyczkopisarzowi swojej potrzeby posiadania takiej wtyczki, jej niezbędności w konnekcie, jej zalet itp itd to żaden z nich nie weźmie się do pracy nad jej powstaniem... sam też chciałbym się dowiedzieć co mi da taka wtyczka bo jakoś nigdy nie widziałem na oczy PowerGG tongue.gif

Przekonajcie mnie a może przekonacie też innych biggrin.gif

edit: dla mnie duzo przydatniejszym bajerkiem ku chwale konnekta byłoby sprawdzanie pisowni w trakcie pisania...
Suchy
Niektórzy po prostu lubią takie pseudo-przydatne bajery ph34r.gif . Nie mam nic przeciwko powstaniu takiej wtyczki, chociaż programiści mogliby pierw zwrócić uwagę na różne bardziej przydatne rzeczy typu sprawdzanie pisowni.

Sam bym czegoś takiego nie używał sleep.gif
Keleos
NIe chce tworzyć nowego tematu, więc się podepne.. a mozna zrobić gdzies żeby pokazywało cyfrowo ile sie osob w kontaktach ma ? : )
Tak po prostu.. niby małe a cieszy : D
jiobel.
W kDodatkach masz takie coś.
Keleos
heh ano rzeczywiście jest.. ale szkoda że się tego nie da jakoś zakotwiczyć, żeby się aktualizowało auto, i pokazywało od razu już na Liście Kontaktów .. : /
zhvir
może da się to jakoś wtyczką checky załatwić? :>
dulek000
Nie da. tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.