Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: historia wiadomosci
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
bobo
Czesto odzywa sie do mnie wiele osob ktorych numerow nie mam na liscie (prowadze firme i podalem kontakt na gg) czesto nie zapisuje tych numerow na liscie ale pozostaja one w historii... wiec do czego zmierzam, otóż jak wejde do tej histoii i widze tam wiele numerow i nickow, to powinno sie dac klikajac na taki numer lub nick rozpoczac z nim rozmowe, bno wezmy taka sytuacje: umowilem sie z kims na cos, nastepnego dnia, chce z nim pogadac odnalazlem jego numer w historii itd.. no i teraz co? mam przepisywac ten numer do szukaja? bezsens... moze da sie cos z tym zrobic....
aha po ostatatniej autoaktualizacji przesytala mi dzialac bramka ery podstawowa, caly czas wyskakuje ze ilimit sms wyczerpany co nie jest prawda, ale za to omnix zacza dzialac
werw0e
to w trakcie rozmowy zmień mu nazwę na np "ten co chce kupić wrotki" i w historii to zostanie tak zapisane
shw
pomysl jest dobry i kiedys tez mi wpadl do glowy.
a twoje rozwiazanie jest troche glupie, bo w sumie to gosciu chce miec na liscie tylko tych co chce na niej miec, a nie wieeeeeeeelu klientow.
rozwiazanie z klikaniem w historii przydaloby sie nie tylko w tym momencie (mi kilka razy tez tego brakowalo).
nastepne rozwiazanie. wyslalo sie z netu komus smsa, kogo nie ma sie na liscie. sprawdza sie w historii i po 2kliku na tamten numer wyskakuje okienko do smsow.
a to tylko jedno z wielu zapewne wykorzystan.
ja jestem za!
KOSMOS
Ja proponuje pod p.p.m menu, a w nim narazie 2 pozycje które przyszły mi do głowy: katalog publiczny - "info" (pokazuje dane z netu o numerku), rozmowa (otwiera okno rozmowy).
hao
To dopiero przy okazji modyfikowania okna historii.. Czyli nie prędko :/
shw
maly OT:
a ja nadal nie dostalem odpowiedzi na moje pytanko odnosnie tego why jezeli mam do kogos telefon i wysylalem smsy to otwiera mi okienko historii smsow a nie rozmow i nie wiem jak to przestawic (jezeli wogole sie da)
hao
Ponieważ otwiera bodajże pierwszą pozycję w historii, która dotyczy kontaktu - w tym wypadku akurat trafia na historię SMSów
shw
ano racja smile.gif
szkoda jednak, ze nie mozna ustawic co ma otwierac...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.