Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt synx
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
LooZ^
Jak pewnie niektorzy wiedza google udostepnilo wtyczke do FF - Google Browser Synx, ktora pozwala synchronizowac przegladarke dzialajaca na roznych komputerach (historia, cookies, ulubione). Teraz pytanie. Czy jest mozliwosc przygotowania podobnej wtyczki do konnekta przy wykorzystaniu serwera GG? Widzialbym to tak, ze po wlaczeniu wtyczki kazda zmiana na liscie kontaktow (dodanie, usuniecie, zmiana zapisu) bylaby zapisywana na serwerze, a po ponownym uruchomieniu gg gdzie indziej zmiany bylyby automatycznie wprowadzane.

Tak wiec, czy jest takie cos mozliwe?
ved
Po co? Jest jabber.
Suchy
Jabber wysyła na serwer chyba tylko kontakty. Można by było stworzyć wtyczkę, która by exportowała expimpem ustawienia kontaktów przy każdej zmianie i wysyłała na serwer, a po każdym uruchomieniu K wczytywała je. To samo można byłoby zrobić z ustawieniami Konnekta. Nie wiem czy jest to możliwe ale fajnie by było smile.gif ponoć Spik ma coś takiego.
Mucha
To b.dobry pomysl, bo czesto mam potrzeba skorzystania z konnekta na innym kompie a nie zawsze pamietam zeby wczesniej wyeksportowac kontakty na serwer. I nie jest to nawet takie trudne do napisania.
ved
QUOTE
Jabber wysyła na serwer chyba tylko kontakty.


No i? Chyba istota sprawy nie?

A export ustawien - pewnie bedzie w 0.7;-)
StRuGi
+1
ALE, bez hasel.
Aule
Import ustawień będzie będzie w 0.7 wink.gif Trzeba będzie tylko posiadać cfg.dtb
Olórin
Tak, w 0.7 będzie obsługa tostera.
mac307
ja tylko dorzuce od siebie że prpozycja jest bardzo dobra. i nie chodzi tu tylko o kntakty ale tez o ustawienia co nie powiem znacznie ułatwiłoby mi (i pewnie nie tylko mi) życie.

PS. wątek obsługi tostera ciągnie się już dośc długo, a nie wiedzieć czemu nadal mnie bawi smile.gif
psota
OT:Legendarny konnekt 0.7
Legendarna wtyczka/wersja konnekta do obsługi/z obsługą tostera tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.