Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem ze statusami na liście kontaktów...
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
yozz84
Ostatnio zostałem zmuszony do reinstalki konnekta... i teraz po właczeniu go, restarcie itp pokazuje mi tylko część statusów ludzi z listy kontaktów. wiem ze co najmniej kilka osób ma ustawiony jakiś status ale tego statusu konnekt mi nie pokazuje... nie moge znaleść miejsca gdzie jest bład.. moze w opcjach a moze w czyms innym...

proszę o pomoc...
yozz84
nikt nie pomoże?
w dalszym ciągu po uruchomieniu konnekta nie ładują mi sie wszystkie statusy osób :/
Poncio
moze poprostu ukryli status przed toba(?)
yozz84
myśle ze to nie to poniewaz w domu mam 2 kompy i np. z drugiego korzysta mój straszy.. na kompach sie nie zna i ustawiłem mu ze jak wychodzi z gg to zostawia konkretny opis. z tego co sprawdzałem to w opcjach nie grzebał. niestety tego opisu również nie widze na swojej liście...

to nie jest jedyna osoba... co do tych którzy mogli by ukryć swoje kontakty to mam mniej wiecej pojęcie ale to mogłoby być zaledwie kilka osób a gdzie reszta?
Mucha
Masz firewalla, przekierowane porty, sprawdz antywirem i adawarem (wiem ze to glupio brzmi ale czasem pomaga smile.gif ). Jesli korzystasz z Jabbera to mozesz sobie zrobic transport gg (w ostatecznosci).
yozz84
nie korzystam z firewalla, mam avasta proffesjonala jako antywira, co do portów sie nie orientuje wiec powiem tyle ze mam ustawione chyba standardowo jak przy instalcji konnekta czy tam win-dy... z jabbera nie korzystam jeszcze (moze kiedyś ale jeszcze nie teraz)...
Hipoteza
No to może reinstaluj konnekta jeszcze raz? tongue.gif
Keleos
hrhr zainstaluj suche GG : D : D
Poncio
QUOTE
mam avasta proffesjonala jako antywira

to sie antywirus nazywa;D^^(?)
sprawdz i zainstaluj orginalnego klienta gadu:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.