Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problemy dotyczą wtyczki kStatuslog
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
yozz84
Problemów mam kilka. Wtyczka była aktualizowana przy aktualizacjach zaraz po instalacji Konnekta.

Problemy to:
Poucinane teksty w menu ustawien (kiedys była jakas wersja gdzies na forum która miała ten problem rozwiązany ale nie wiem czy jeszcze jest bo nie moge znaleść w dawnych postach tego linka)



Drugi problem dotyczy w ustawieniach "Więcej" konkretnego kontaktu z listy (tzn dotyczy kazdego ale chodzi mi o to okno ustawien w którym to sie dzieje) nie ma zadnych opcji a być powinny (z tego co wiem to zeby np. nie logował do okna działań okreslonych kontaktów.. tej opcja tam niewidać :/)... mam to zakażdym razem po instalacji konnekta, i nie znalazłem sposobu abu to jakoś naprawic. czy to wina wtyczki/kodu? czy coś u mniejest nie tak?




Proszę o pomoc i z góry dziękuje za poświecony mi czas
duzybialy
A ja chciałem zgłosić że KStatusLog zawiesza mi Konnekta już przy odpalaniu... A niedawno działała...
.nomis
przy zainstalowanej najnowszej wersji kSL Konnekt nie uruchamia mi się, bo pożera 100%. W starej było wszystko OK - oprócz wspomnianych wyżej napisów. byłoby super gdyby mogło być to naprawione wink.gif
Dziękuję za uwagę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.