Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt pozera 100% procesora
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
tonyhc
excl.gif Zaistaniał taki problem mały...no moze duzy...konnekt od jakiegoś czasu zaczyna pozerać mi i moim znajomym po jakimś czasie pracy 100% procesora co sprawia ze komputer strasznie "muli" :/:/:/ wtyczki które posiadam to:
GetToKnow 1.0.0.0
GG 1.7.2.0
GGimage 0.2.4.8
k.Lawa 0.3.0.0
kAllStatus 0.1.2.0
kIEview 0.1.8.3
kMigacz 0.4.0.0
kStyle 1.2.1.0
kTransfer 2.0.0.11
linker 0.9.9.10
sms 1.8.2.0
kSound 1.4.0.0
kUpdate 2.7.0.0
tabletKa 1.6.2.158
kRSS 1.6.3.0
notify 0.4.7.2
FavIcon 0.2.1.0
kBirth 0.2.3.5
Tłok 0.3.0.0
KONNferencja 1.0.0.0
StatuseK 1.0.0.3
kPilot2 0.2.5.0
KoreKtor 0.0.3.4

myslałem ze to moze była wina wtyczki checky ale odinstalowałem...a problem pozostał:/ bardzo prosze...duzo ludzi którym poleciłem konnekta na moim osiedlu ma z nim właśnie ten problem...bede bardzo wdzieczny jezeli ktos pomoże go rozwiązać...nie jestem kompowym tempakiem...ale tutaj juz wymiekam bo naprawde nie wiem czemu...
Mucha
Sprawdz te wtyczki: TabletKa, kRSS, Korektor, Statusek
Poncio
''Wtyczka posiada niebezpieczny błąd, nie zaleca się jej używania. Może on powodować niestabilność całego Konnekta
''

usun najpierw Korektor:P
psota
Masz win98?
dulek000
kRSS z ustawioną dużą ilością jednoczesnych wątków może tak robić.
tonyhc
ok sprawdze wtyczki które tam wymieniliscie...ktoś jeszcze pytał czy mam win98.. oswiadczam ze mam WindowsXPSP2 a w kRSS możliwe ze to jego wina...sprawdze to...tylko czy 4 wątki to duzo? ale zobaczymy:) dzieki za pomoc i jakby dalej były problemy to dam znać...a co do Korektora bo wyraźnie wszyscy sugerują:P juz raz sprawdzałem czy to nie jego wina...i chyba okazało sie ze niestety nie...ale sprawdze jeszcze raz jeszcze raz dzieki:D
nwy
U mnie przestało pożerać 100% proca jak odłączyłem wtyczkę kpilot2 (ver.0.2.5.1) współracującą z foobarem 0.9.3 poprzez nowy foo_kPilotInfo.
tonyhc
QUOTE(nwy @ 8.08.2006 - 13:48) *

U mnie przestało pożerać 100% proca jak odłączyłem wtyczkę kpilot2 (ver.0.2.5.1) współracującą z foobarem 0.9.3 poprzez nowy foo_kPilotInfo.


słuchaj...miałeś racje.. to pomogło...a czy znalazłeś coś zastępczego? np. czy wczesniejsza wersja kPilot'a tez zawiesza? jak tak to podaj jakies linki...bede wdzieczny...
dulek000
Wyłącz wysyłanie informacji na serwer, AFAIR pomagało.
tonyhc
//Nie cytować ostatniego posta

nie zabardzo zrozumiałem...?
dulek000
Ustawienia->kPilot2 i odznaczyć "Wysyłaj info na stronę/y WWW".
tonyhc
miałem to odznaczone cały czas...
tonyhc
chaiłem poinformować że to wina wtyczki kPilot2 i juz wszystko działa...wielkie dzieki...bo zależało mi na tej wtyczce...i jej nie wyłączałem...ale po wyłączeniu...wszystko jest GIT....wielkie dzieki jeszcze raz
Cypher/Cris
Witam, ja mam podobny problem, tylko nie mam włączonej wtyczki kpilot2. Oto moja lista wtyczek:
Dwutlenek
expimp
gg
ggimage
kIEview
Konnferecja
kStyle
kTransfer
notify
SMS
ksound
kupade
checky
favicon
Faworki
GetToKnow
Sprzątak
kAQQ
kboard
kDodatki
kZmieniacz
linker
Olew.K
Pisak
tablekta
temacik
tłok
kjabber x5

Dodam, że wcześniej wczystko było ok...


____

Edycja: Już znalazłem winowajcę: tłok. Teraz mam kolejne pytanie, jak zrestatować ją? Kolory obrazki? Bo nowa wtyczka nic nie daje...
_____

I kolejna edycja: Już sobie poradziłem tongue.gif Poprostu zmieniłem nazwę dla pliku tła, który okazał się winowajcą blush.gif Przepraszam za kłopoty...
B'moth
Witam, mam problem podobny do poprzedników z małym wyjątkiem, mam tylko 4 wtyczki:
-kUpdate
-GG
-KONNferencja
-kIEview

nie dzieje się tak cały czas, dopiero po kilku minutach od uruchomienia programu. Problem wystepował zarówno na winXP jak i na win98

pozdrawiam
psota
Logi by się przydały
D_I
moim zdaniem to TŁOK nawala.

Ja mam ten sam problem. Lista wtyczek podobna.
Konkretniej chodzi o to, że konnekt zużywa 100% zasobów przy scrollowaniu listy (ledwo 50 pozycji). Gdy wejdę w ustawienia i odznacze, a następnie spowrotem zaznaczę opcję "wyświetlaj obrazek jako tło" lista normalnie się scrolluje. To tyczy się byle jakiej opcji w tej wtyczce...
Z początku myślałem, że to kpilot, ale Ja mam 1 a nie kpilot2...

Myślę, że to tłok... ale nie mam pojęcia czemu powoduje błąd, nigdy wcześniej nie robił tak. Może po jakimś updejcie?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.