Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z zamknięciem i restartem
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Andrzej1307
pisalem to juz gdzie indziej ale ktos to usunal, a ja nie dostalem odpowiedzi wink.gif

jak probuje wylaczyc Konnekta, na przyklad PPM --> zakoncz to niby chce sie zamknac ale sie zawiesza... jak kliknie sie na krzyzyk na liscie kontaktow to mowi "program nie odpowiada, czy chcesz zakonczyc teraz?". Jesli dam Restart, to K sie zamyka, ale juz sie nie uruchamia. Chyba tak bede musial zamykac K.

czemu tak sie dzieje?
dulek000
Logi.
Andrzej1307
zalaczam logi, 1 jak klikne "zakoncz" a drugi jak dam "restart"

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (zakoncz.log)

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (restart.log)
Aule
A jak AQQ wyłączysz to też sie tak dzieje? Z logów wynika, że to AQQ coś broi.
Mucha
Mam taki blad z restartem jak odpale za duza liczbe wtyczek, innych nie mialem
Aule
Ja nie wspomnę, że mi w ogóle nie chce sie restartować, a opcja restart działa jak zamknij.
saCOOL
Zależy od liczby wtyczek aktywnych (liczba wątków) i pewnie od ramu, jaki posiadamy biggrin.gif mi aktualnie restart działa biggrin.gif..

U mnie jest 9 wątków (przy 3 sieciach i całkiem sporej liczbie wtyczek). A tak w ogóle to połączony Actio, powoduje zwiększenie liczby wątków o 20!..
wojbie
jak można się dowiedzieć ile ma się wątków??
saCOOL
CTRL+ALT+DEL
Widok - Wybierz Kolumny
Zaznaczyć liczbe wątków i OK..

Aule
U mnie wyłączenie actio powoduje spadek liczby wątków z 34 do 8 wink.gif Liczba wątków nie jest bezpośrednio zależna od ilości wtyczek, a raczej od tego, czy wtyczka tworzy wątki, widać, że actio sobie nie żałuje wink.gif
saCOOL
Dokładnie tak. Warto też zauważyć, że wtyczki sieci tworzą po jednym wątku. Jeśli zaś zamiast wtyczki gg oraz tlen, zastosujemy transporty jabbera, będzie powstawał jeden wątek. To info dla ludzi będący pedantami rozpoczętych procesów biggrin.gif.

Actio faktycznie sobie nie żałuje, chociaż taki naprzykład skype, pożerał mi sam z siebie 39 wątków.
Andrzej1307
po wylaczeniu kAQQ dalej jest to samo. u mnie K ma 7 watkow przy aktywnych okolo 45 wtyczkach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.