Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z polaczenia poprzez proxy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
wsw70
Mam problem z polaczeniem sie do gg poprzez proxy. "czyste" gg dziala dobrze.
Po ustawieniu proxy w logu pojawia sie m.inn.

## [GG] _GG| // gg_watch_fd() GG_STATE_CONNECTING_HUB
## [GG] _GG| // gg_watch_fd() connected to hub, sending query
## [GG] _GG| => -----BEGIN-HTTP-QUERY-----
GET http://appmsg.gadu-gadu.pl/appsvc/appmsg2.....3.62&lastmsg=0 HTTP/1.0

Host: appmsg.gadu-gadu.pl

User-Agent: Mozilla/4.7 [en] (Win98; I)

Pragma: no-cache

Proxy-Authorization: Basic YXdWshA2OlJsZW1LLLhMTIA

=> -----END-HTTP-QUERY-----
## [GG] _GG| // gg_watch_fd() GG_STATE_READING_DATA
## [GG] _GG| // gg_read_line() eof reached
## [GG] _GG| // gg_watch_fd() received http header ()
## [GG] _GG| // gg_watch_fd() that's not what we've expected, trying direct connection

Skoro nie jest to co bylo oczekiwane - to co bylo oczekiwane? Czy autoryzacja proxy sie powiodla? Mozna jakos zwiekszyc poziom dokladnosci komunikatow bledow?

Dzieki,
Wojtek
hao
Niestety libgadu nie ma najlepszej obsługi proxy, a Konnekt korzysta z libgadu właśnie... Na dzień dzisiejszy niestety nie można zmienić poziomu dokładności komunikatów...
wsw70
QUOTE(hao)
Niestety libgadu nie ma najlepszej obsługi proxy, a Konnekt korzysta z libgadu właśnie... Na dzień dzisiejszy niestety nie można zmienić poziomu dokładności komunikatów...


Jezeli sie nie myle to libgadu pochodzi z samego komunikatora GG. A GG dziala mi (przez to sdamo proxy) bez zarzutu.

Ciekawe...

No to szkoda,
Dzieki,
Wojtek
hao
Zdecydowanie się mylisz smile.gif Loibgadu to biblioteka tworzona dla linuxowego EKG
wsw70
QUOTE(hao)
Zdecydowanie się mylisz smile.gif Loibgadu to biblioteka tworzona dla linuxowego sad.gif  EKG


OK - no to wszystko jasne. Mam nadzieje, ze to sie jakos poprawi w przyszlosci - na razie nie mam szans porzadnie wykorzystac calkiem fajnego swoja droga Konekta sad.gif

Wojtek
hao
Jabber (chociaż nie od razu) będzie miał obsługę Proxy z Gabbera która jest już zdecydowanie lepsza... Wtedy pokorzystasz smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.