Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Małe ikonki i wyśrodkowanie statusu opisowego.
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Danielson
Witam.

Otóż nie wiem w jaki sposób mogę uzyskać taki efekt jak na zdjęciu. Chodzi mi o małe ikonki bez podpisu to np. ustawinia czy kontakty pod ikonką w konekcie. Męcze się juz pare dni i nie moge znaleśc tejże opcji.

No i drugie pytanie...jak wysrodkowac status opisu we wtyczce "Kzmieniacz" aby był on widoczny w konekcie jak na załaczonym zdjeciu.


Proszę odpowiedzieć co dokładnie mam zaznaczyć.

Będe usatysfakcjonowany odpowiedzią na moje pytanie.

Dziękuje.
Mucha
Prawy klawisz myszy na ikach i tam masz opcje, jak chcesz przesuwac to odznaczasz zablokowany.
Suchy
Prawym klawiszem myszy klikasz na toolbar, zaznaczasz Lista i odznaczasz Opisy i Strzałki. Przesuwać te paski możesz klikając ponownie prawym na toolbar i odznaczając Zablokowany. Pojawiają się gdzieniegdzie takie 4 kropeczki, kliknij na nie, przytrzymaj i możesz je teraz sobie dogodnie umiejscowić.

@Up
Jeszcze nie było Twojego posta gdy pisałem tongue.gif
ved
prawy klik na pasku i tylko "lista" zaznaczone.
-- file is missing --

drugiego pytania nie rozumiem.
jesli chodzi o umiejscowienie okienka na opis i ikonki "wszystkich" sieci to tez znow prawoklik - "zablokowany" odznaczony i mozesz umiejscowic paski recznie, potem "zablokuj" i jest cacy.

EDIT: co trzy odpowiedzi to nie jedna:))
Danielson
Serdecznie dziękuje za odpowiedź.
Dzięki chłopaki! Teraz jest tak jak chciałem.

Dziekuję i pozdrawiam.
zhvir
Ved to bodajże dziewczyna wink.gif więc powinieneś podziekować też jej tongue.gif
ved
Ta jest! domagam sie pisemnych podziekowan i kwiatow ;-)))
Danielson
QUOTE(ved @ 10.08.2006 - 13:29) *

Ta jest! domagam sie pisemnych podziekowan i kwiatow ;-)))


Ślicznie dziękuje jeszcze raz smile.gif

ved
To sie dopiero nazywa kultura!:)

Nie ma za co:-)
zhvir
postuluję aby ten temat dać jako "przypięty" żeby wszyscy widzieli jak należy dziękować za okazaną pomoc smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.