Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kiEview
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
steddl
No.. przez przypadek usunelam wtyczke kiEview i nie wiem skad ja mam teraz wziazc ;/ mogl by mi tu ktos ja podrzucic czy cos tongue.gif Albo wyslac na meila kati89@op.pl. Bardzo prosze! Bardzo wazne! smile.gif
psota
O ile pamientam to robisz aktualizacje i masz tam wiecej opcji i powinna sie pojawic mozliwosc sciagniecia
steddl
A jakis inny sposob? bo aktualizacje tez zostaly usuniete biggrin.gif w zasadzie jest to problem kumpeli ale ona sie uparla ze nie zainsaluje na nowo konnekta wacko.gif nie ma ktos tej wtytczki?
saCOOL
Ja nie rozumiem, jak można skasować przez przypadek kIEview. A teraz mówisz, że aktualizacje też skasowała? :/
Co jeszcze? biggrin.gif. Jak nie chce instalować od nowa K, to niech sobie radzi sama tongue.gif.

(Nienawidzę bezsensownego upierania się, odkąd mnie z niego wyleczyli biggrin.gif :/ tongue.gif)

http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=8597
Przedostatni post.
Leone
dopiszę się w tym temacie..
Ściągnąłem stąd http://www.konnekt.info/download.html pełną paczkę konnekta i zainstalowałem. Wszystko fajnie, poustawiałem, z kimś porozmawiałem, ale zauważyłem, że nie ma emotek. Znalazłem faq dotyczący tego jak je dodawać, próbowałem zrobić to co trzeba, ale okazało się, że w konfiguracji nie ma u mnie odpowiedniej zakładki.

W końcu doszedłem do tego, że nie mam wtyczki kIEview. Na żadnej stronie jej nie było, dopiero gdzieś tam znalazłem plik kIEview.dll, wgrałem go, jednak nic nie działa.

Możecie podać link do instalki wraz z tą wtyczką, albo do niej samej?
Suchy
QUOTE
znalazłem plik kIEview.dll, wgrałem go, jednak nic nie działa.


A zaznaczyłeś kIEview'a w okienku wtyczek?
Leone
zaznaczyłem.. uruchomiłem ponownie konnekta, wszystko było dobrze, wtyczka niby aktywna, ale żadnych zmian.
Suchy
Wyłącz wszystkie wtyczki oprócz kIEview i zobacz czy wtedy pojawi się zakładka Interfejs -> Okno rozmowy w ustawieniach. Jeśli to nic nie da to radzę spróbować przeinstalować Konnekta jeśli masz najświeższą instalkę.
Leone
zauważyłem, że nie ma jeszcze kilku innych wtyczek, takich jak kstyle chociażby. Nie chciało mi się bawić, więc usunąłem po prostu konnekta i zainstalowałem od nowa - teraz wszystko działa.
Tylko podczas ładowania pokazuje się błąd, iż nie można załadować ggimage - a ponieważ i tak nie przesyłałem zdjęć przez gadu, to i tu pewnie tego nie będę robił, więc jak narazie wyłączyłęm wtyczkę smile.gif
ciaastek
Co do ggimage to byłu już... ILU.DLL wpisz w szukarke forumową, tak na zapas :]
chrisgame333
QUOTE(psota @ 11.08.2006 - 14:59) *

O ile pamientam to robisz aktualizacje i masz tam wiecej opcji i powinna sie pojawic mozliwosc sciagniecia

A ja się zapytam dlaczego ta wtyczka kIEview jest dostępna tylko za pomocą update w programie???
Dlaczego nie ma tej wtyczki na stronie z wtyczkami: http://www.kplugins.khrone.pl/downloads.xml ????
Olórin
Bo nie ma takiej potrzeby. Autoupdate sprawuje się bardzo dobrze.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.