Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Linki w oknie rozmowy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
jankez
Konnekt wyłapuje linki www, łapie rówierz ścieżki w sieci lokalnej, czego nie robi np GG.
Ale jakby jeszcze działały likni eD2000 to by juz naprawdę było super
UNK
Wprawdzie nie wiem po co Ci to by bylo potrzebne jak i tak nei bedzie mozna dodawac linkow w sposob kliknij i nacisnij ok. Z tego co wiem przechwytywanie linkow przez eDonkey (eMule, ...) dziala tylko na IE bo na Operze to nie dziala. Wiec napewno trzeba by bylo cos zmienic jeszcze w konnekcie. Takie jest moje zdanie.
Sahasrara
Konnekt i tak wychwytuje tylko np. http://www.stamina.eu.org, samego www.stamina.eu.org nie wyłapie. To samo z adresami mailowymi (bez mailto nie chwyci). Chyba przydałoby się coś z tym zrobić.
jankez
QUOTE(Sahasrara)
Konnekt i tak wychwytuje tylko np. http://www.stamina.eu.org, samego www.stamina.eu.org nie wyłapie. To samo z adresami mailowymi (bez mailto nie chwyci). Chyba przydałoby się coś z tym zrobić.

U mnie jakoś łapie samo www... 8)
jankez
QUOTE(UNK)
(...) Z tego co wiem przechwytywanie linkow przez eDonkey (eMule, ...) dziala tylko na IE bo na Operze to nie dziala. Wiec napewno trzeba by bylo cos zmienic jeszcze w konnekcie. Takie jest moje zdanie.

No i właśnie chodzi o tą zmianę
a z osła korzysta od cholery polaków więc takie coś było by miłym dodatkiem 8)
cRoMo
QUOTE(UNK)
bo na Operze to nie dziala

OT: Dziala dziala... biggrin.gif, poczytaj na polskim forum na oficjalnym forum Opery.
UNK
QUOTE(cRoMo)
OT: Dziala dziala... biggrin.gif, poczytaj na polskim forum na oficjalnym forum Opery.


No mi to widzocznie nie dziala na operze 7.20, ale forum sobie poczytam ;D No i jak na operze dziala to mozna by i na konnekcie to zrobic ale to bedzie chyba dodatkowe obciazenie dla niego...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.