Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Odbierany Obrazek
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
wasiu
Cześć, od jakiegos miesiaca;](myślałem może, że to jakiś bład sieci i po jakims czasie minie), gdy ktoś mi przesyła obrazek dostaje krytyka.
"Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C0024B9 in the "GG.Connect" thread.
Information: can't read 0

inIM: 12(0x0 , 0x0)(30B) [GGimage->CORE]

Stack trace:
.000024B9 strlen+0x00000026 [MSVCR70_7.0.9466.0]"


Najzabawniejsze jest to, że po zamknieciu konnekta i ponownym uruchomieniu, gdy ktoś przesyła obrazek wszystko jest w porzadku, dzieje sie tak tylko, gdy ktoś mi pierwszy raz po uruchomieniu próbuje przesłac obraz, nie wiem jest to dziwne. Po dłuzszym czasie znowu ktoś przesyła obrazek i znów wywala konnekta, zamkne go uruchomie i obrazki dochodzą;]
Próbowałem wtyczke GGimage dać na samą góre, potem na sam dół;], ale wciąż wystepuje ten krytyk, jest to dość uciązliwe, więc bardzo prosze o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.
Pozdrawiam:)
Ps. Jak potrzeba to wkleje logi.
zlosnica17
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=8681 a czytałeś to?
wasiu
Jak wyłącze wtyczke ggimage to tego nie sprawdze, bo nikt nie bedzie wstanie mi przesłac pliku.
zlosnica17
Niech to chyba sie zarazilam od Was tym błędem bo wlasnie mi teraz wyskoczyl po raz pierwszy :/ :/
Poncio
wklejcie moze logi...
zlosnica17
dziwne bo ten błąd wystapil mmi tylko raz i nie mam zadnych "skutkow ubocznych" tzn. wszystko jest ok wlaczylam/ wylaczylam i smiga tongue.gif
wasiu
Załaczam Logi:
wasiu
Ok juz naprawił, się jakoś problem, znaczy sciągnąłem jeszcze raz wszystkie biblioteki i juz błąd nie występuje;]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.