Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Brak kontaktów na liście...
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
JOUKI
Witam, sprawa ma się tak, że pewnego dnia chciałem pousuwać wszystkie grupy na liście. Korzystając z exPiMP zapisałem sobie ustawienia i kontakty po czym zabrałem się za porządki. Usunąłem grupy lecz nadal pojawia mi się "Tlen", a w nim wszyscy którzy mają loginy z tlena (nie pomaga zmiana w profilu kontaktu grupy na "empty").

Kolejna sprawa to zniknięcie kontaktów z listy. Pojęcia nie mam jak się stało coś takiego: obrazek. (+ pełna lista wtyczek) ohmy.gif

Kontakty zwyczajnie się pochowały. Gdy wpiszę z klawiatury np. Zbychu na liście przeskakuje najpierw ktoś na Z, na b niby nikogo nie ma, na y powinien być yooyoo, a owy kontakt wyszedł, itd... Gdy np. Zbychu, YooYoo czy ktoś z pracy się odezwie wtedy i jego kontakt pojawia się na liście.


Szkoda mi troche reinstalki K. bo mam trochę przydługą listę. Przywrócenie kontaktów i ustawień przez exPiMP nie pomaga. sad.gif
Poncio
ustawienia\interfejs i odznacz opcje ''wyswietlaj TYLKO kontakty nie przydzielone do zandj grupy
JOUKI
Dzięki Poncio. Ależ ze mnie lama... cii...

A co do grupy? po każdym restarcie K. owa grupa z tą samą liczbą osób się pojawia... damn!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.