Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nie wiem co za wtyke za to odpowiada
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Keleos
Jest opcja: ukryj przed nim status..i guzik prawda..dałem ukryj na siostre.. siostra wchodzi z Simple G-G 7, i co ? i opis jak ta lala ! A fajnie by było ukryc czasem, bo mam na liście m.in. wykładowców..i niektóre opisy pasowałoby ukryć : /
saCOOL
Głupie pytanie: a czy opcja Pokazuj status tylko znajomym (osobom z twojej listy) jest włączona? Bo bez niej ukrywanie nie zadziała.
Poncio
Wtyczka aKtywny ukrywa status przed wszystkimi:) procz tych z ktorymi rozmawiasz w danej chwili:)
ved
Wtyczka nie pomoze.
To wina protokolu GG z tego co sie orientuje, BYLO.

GG jesr dziurawe wiec owszem - status ukrywa, ale opis widac po ponownym polaczeniu czy jakos tak:)
Wiec proponuje wykladowcow nie wiem, przez drugi numer na transporcie jabberowym czy cos:)
saCOOL
To wygląda dokładnie tak:
Jeśli jesteś połączony i w tym czasie ktoś, kto ma Cię na liście, a przed kim się ukrywasz, włączy komunikator, to nie będzie widział ani statusu ani opisu. Kiedy jednak wyłączysz komunikator, to już nie będziesz się ukrywać i Twój opis zobaczy każdy, kto tylko chce. Tak samo jest z ignorowaniem. Wynika to z tego, że zapis ignorowania oraz ukrywania jest obecny tylko i wyłącznie w samym programie :/. GG rzęzi :/.

Czyli ogólnie: jeśli masz połączenie z gg i ukrywasz się przed ludźmi, możesz mieć w opisie co tylko chcesz. Ale kiedy się rozłączasz, lepiej uważać co zostawiasz w opisie biggrin.gif.
Keleos
No i to się rozumie, szybko, prosto, konkretnie : ) Czyli będę ustawiał tylko Dozwolone statusy : ) Dzięki : )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.