Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: MetaK - limit kontaktów w metakontakcie?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
thade
Wywaliłem wszystkie wtyczki, zostawiłem tylko GG i MetaK, kolejność nieistotna, bo próbowałem obie i jest ten sam błąd. kJabber i MetaK sobie radzą, problem jest tylko z GG. Wersja GG to 1.7.2.0, wersja MetaK to 0.0.3.9.

Wywaliłem wszystkie grupy, wszystkie kontakty.

Dodałem jeden metakontakt, w pole "Wyświetl jako" wpisałem 1, resztę zostawiłem pustą.

Dodałem 3 kontakty GG, podałem UID'y 1, 2 i 3 i resztę zostawiłem pustą.

Przeciągnąłem 3 kontakty GG na metakontakt 1. Potem próbowałem każdy dodawać poleceniem "Dodaj do Metakontaktu" wybieranym z menu kontaktu, bez różnicy.

Wybrałem polecenie "Więcej" z menu metakontaktu i pokazał się błąd. Niezależnie od tego czy klikam tak czy nie konnekt się wyłącza.

Screen błędu i log w załączniku.

Z góry dzięki za pomoc.
Aule
A czy jeżeli na nic nie klikniesz, tzn menu się schowa bez akcji ten komunikat nie występuje?

Jakos dziwnie mi się wydaję, że to przez niedopracowanie obecnych menusów, które pojawiły się nie tak dawno.
thade
Wypróbowałem wszystkie pozycje w menu i próbowałem też zlikwidować menu klikając poza nim na oknie konnekta. Błąd występuje zawsze. W gruncie rzeczy wystarczy że pojawi się menu takiego metakontaktu i każde następne kliknięcie spowoduje błąd.

Co do tych obecnych menusów, to w której wersji się pojawiły? Bo nie ma problemu chyba z załatwieniem sobie starszej, bez nich, prawda?
ikari
Potwierdzam. Menu metakontaktów jest jak saper - otwiera się tylko raz.
Aule
Juz jakoś tam naprawiłem. Teraz wywala sie tylko jak ktoś zacznie cały czas klikać prawym klawiszem na kontakt wink.gif (gdzieś tak po ponad dziesięciu kliknięciach)
thade
Wszystko działa jak należy, nawet kontakty się chowają na starcie, te które mają się chować. Wielkie dzięki!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.