Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pokazywanie stanu konta ORANGE
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Lukas777
Zobaczyłem przypadkiem: http://nakarte.bajo.pl/news,3057,tlenorang...na,biezaco.html - No i prośba do zdolnych czy mogliby zrobić takie coś do Konnekta. Bo obecnie to włączam tlena właśnie żeby zobaczyć stan konta, a walczą o połączenie z Konnektem ;) Z góry dzięki :) Myślę, że innym też się przyda.
Lwiczek
Gdzieś był skrypt chekiego do tegoż...

OT: szkoda, że durny orange nie udostępnia takich danych dla abo bez logowania via hasło z sms :/
Lukas777
No a ja przeszukałem forum i takiego skryptu nie znalazłem.

Lwiczek:Udostępnia:) Na orange.pl, logujemy się, jeśli się wcześniej zarejestrowaliśmy i później orange on-line się wybiera, a tam są już wszystkie potrzebne dane. Gdyby logowanie było hasłem z smsa to do tlena by tego nie było;)
Lwiczek
Cytat ze strony:
QUOTE
Dla klientów sieci Orange korzystających z ofert pre-paid (POP, Orange Go, Twój Mix)


odróżniasz prepaid od abo?! :/ [i w boku mi powiedzieli, że nie przewidują takiej funkcjonalności... :/]
looking4hope
a wlasnie ze obsluguja tongue.gif

ja mam abo i po zalogowaniu sie na stronie orange.pl wchodzisz w zakladke orange-online i masz wszystkie dane bez hasla z sms'a wink.gif

jak by ktos zrobil taka wtyczke czy chociaz skrypt do checkiego to bylbym wdzieczny.

pozdrawiam
Lwiczek
@looking4hope

A wiesz, że wiadomość na którą odpowiadasz jest sprzed pół roku? Wspomnianą fuknkcjonalność wprowadzili jakiś tydzień, może dwa temu... A przy bezpośrednim wchodzeniu na orange-online i tak wymagane jest hasło z sms... nie wiem czy będzie się to dało obejść, niemniej gdyby się dało byłoby baaardzo miło wink.gif
WRON3k
używałem tlena i ta wtyka mi się bardzo podobała i jest jedyną żeczą dla której właczam nie raz tlena smile.gif
Lwiczek
Ostatnio pozmieniali troche w serwisie i do orange-online mozna sie już dostać wchodząc na orange.pl, logujac sie do serwisu i potem przechodzac do orange-online (przy bezposrednim wchodzeniu nadal trzeba podawac haslo z sms).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.