Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: req : wtyczka
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
nitro
jak dobrze pamietam byla kiedys taka wtyczka do sprawdzania kto jest niedostepny a kto sie tylko ukrywa. Teraz nie moge jej znalezc. Ma ja ktos moze? Wiem, ze nie sprawdzala sie za dobrze ale jej potrzebuje.
torn
Po zmianach na serwerze GG stała się bezużyteczna.
mysior
QUOTE(torn)
Po zmianach na serwerze GG stała się bezużyteczna.


niestety... sad.gif bo była chwilami bardzo pożyteczna...
shw
to juz zalezy od mentalnosci...
dla jednych pozyteczna, dla innych - no coz - jak to bylo juz mowione - jezeli ktos sie ukrywa to ma do tego jakis powod i trzeba to uszanowac!
KOSMOS
To ściągnij sobie dodatki do K i ping'uj ludzi, opcja pod ppm na kontakcie.
mysior
QUOTE(shw)
to juz zalezy od mentalnosci...
dla jednych pozyteczna, dla innych - no coz - jak to bylo juz mowione - jezeli ktos sie ukrywa to ma do tego jakis powod i trzeba to uszanowac!


po części się z Tobą zgodzę, sam zawsze się ukrywam wink.gif
jednak czasami, w sytuacjach "ekstremalnych" warto wiedzieć czy ktoś ma włączone GG lub K. czy też odpowie na wiadomość dopiero później, jak go włączy

QUOTE(KOSMOS)
To ściągnij sobie dodatki do K i ping'uj ludzi, opcja pod ppm na kontakcie.

czasami tak robię, bo dodatki mam, ale przeważnie widok IP wystarczy by stwierdzić czyjąś "dostępność" mimo ukrywania się smile.gif
MiLKA
QUOTE(mysior)
QUOTE(shw)
to juz zalezy od mentalnosci...
dla jednych pozyteczna, dla innych - no coz - jak to bylo juz mowione - jezeli ktos sie ukrywa to ma do tego jakis powod i trzeba to uszanowac!


po części się z Tobą zgodzę, sam zawsze się ukrywam wink.gif
jednak czasami, w sytuacjach "ekstremalnych" warto wiedzieć czy ktoś ma włączone GG lub K. czy też odpowie na wiadomość dopiero później, jak go włączy


Ustawienia -> Wiadomości -> [v] Informuj o zapisaniu w kolejce na serwerze

od tej pory jak kogos naprawde nie ma to sie pojawi info:
Odbiorca jest niedostępny. Wiadomość została dodana do kolejki.
case
QUOTE(MiLKA)
Ustawienia -> Wiadomości -> [v] Informuj o zapisaniu w kolejce na serwerze

od tej pory jak kogos naprawde nie ma to sie pojawi info:
Odbiorca jest niedostępny. Wiadomość została dodana do kolejki.

...tyle, ze wymaga to wyslania danej osobie wiadomosci aby sprawdzic jej status, co mija sie z celem, gdyz mozna normalnie spytac biggrin.gif
Olórin
miałem tą opcje włączoną i gadałem z kimś(on był ukryty) i sypało tym że dodano wiadomość do kolejki tongue.gif

ps. kspy w pewnym stopniu na tych potwierdzeniach bazował smile.gif
UNK
Ja sprawdzilem u siebie, wlaczylem drugi nr na gg i dalem niedostepny, napisalem, potem dalem ukryty, napisalem i wypisal ten sam komunikat niczym sie nie roznil.
mysior
QUOTE(UNK)
Ja sprawdzilem u siebie, wlaczylem drugi nr na gg i dalem niedostepny, napisalem, potem dalem ukryty, napisalem i wypisal ten sam komunikat niczym sie nie roznil.


rozumiem przez to co napisałeś, że dalej pokazywany był komunikat o zapisaniu wiadomości w kolejce na serwer, tak?

Natomiast ze swoich doświadczeń muszę się zgodzić z Olórinem....
wielokrotnie gadałem przez K. z osobami "niedostępnymi" za każdym razem, mimo ciągłego odpisywania przez te osoby pokazywał się wyżej wspomniany komunikat. Dodam jeszcze, że z ciekawości próbowałem kSpy - chwilami działa poprawnie.. bezbłędnie rozpoznając prawdziwy status danej osoby.. jednak w 6 na 10 prób mylił się sad.gif (równocześnie rozmawiałem z "testowanymi" smile.gif osobami) także trudno na nim teraz polegać, lepiej faktycznie po prostu zostawić wiadomość... i cierpliwie czekać na odpowiedz smile.gif
UNK
dokaldnie chodzi o ten komunikat
Odbiorca jest niedostępny. Wiadomość została dodana do kolejki.

Nie wazne czy osoba ukryta czy niedostepna.

QUOTE(mysior)
Dodam jeszcze, że z ciekawości próbowałem kSpy - chwilami działa poprawnie..


Z tego powodu ze niektorzy mogli korzystac ze starych gg i starych zaberzbieczen czy jakos tak (kiedys o tym czytalem ale nie pamietam o co biegala do konca smile.gif )
werw0e
QUOTE(mysior)
Dodam jeszcze, że z ciekawości próbowałem kSpy - chwilami działa poprawnie..


mogę napisać wtyczkę która będzie losowała odpowiedź czy ktoś jest dostępny :P
też będzie działać chwilami dobrze :P
mysior
QUOTE(UNK)
dokaldnie chodzi o ten komunikat
Odbiorca jest niedostępny. Wiadomość została dodana do kolejki.

Nie wazne czy osoba ukryta czy niedostepna.


szkoda tylko, że nie ma jakiejś opcji żeby pod jednokrotnej odpowiedzi użytkownika niewidocznego mógł zniknąć ten napis, na krótką metę jest bardzo wkurzający smile.gif

QUOTE(UNK)
QUOTE(mysior)
Dodam jeszcze, że z ciekawości próbowałem kSpy - chwilami działa poprawnie..


Z tego powodu ze niektorzy mogli korzystac ze starych gg i starych zaberzbieczen czy jakos tak (kiedys o tym czytalem ale nie pamietam o co biegala do konca smile.gif )


ehh wydaje mi się, że nie chodzi tutaj o wersje gada, którego dana osoba ma... tylko o niedoskonałości na serwerze
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.