Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 1rstwap problem/pytanie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
mysior
Pytanie/problem brzmi nastepująco:

Działa Wam wysyłanie smsków przez Konnektowy skrypt 1rstwap'a? (i/lub przez stronę www?)
nix
dziala i to bardzo ladniutko
Olórin
Idea: "Destination number(s) is not covered yet!" :/
Era: Tak jak by działało smile.gif niema komunikatu o błędzie
Plus: Też działa smile.gif

Chyba do nich napisze smile.gif
mysior
QUOTE(Olórin)
Idea: \"Destination number(s) is not covered yet!\" :/
Era: Tak jak by działało smile.gif niema komunikatu o błędzie
Plus: Też działa smile.gif

Chyba do nich napisze smile.gif


Idea: próbowałem do siebie wysłać: zgadzam się z Tobą - ten sam komunikat (jeśli chodzi o www) K. wskazał tylko "Problem z bramką"
Era: nie wysłało ani jednego smsa, "Problem z bramką"
Plus: nie próbowałem, wierze na słowo, że działa smile.gif

Dałoby się jeszcze rozbudować ten skrypt, aby pokazywał właściwe zdarzeniu komunikaty (przede wszystkim błędów)

QUOTE(jakubek)
dziala i to bardzo ladniutko

sprawdzałeś to jakoś?? i czy na wszystkie sieci Ci śle??
MiLKA
hmm... przeprowadzilem test i na ERE dziala dobrze....

ERA - jeszcze nie zdazylem sprawdzic ile mam smsow dostepnych a juz wpadl mi na telefon sms wink.gif
IDEA - a to ciekawe, jeszcze kilka dni temu wysylalem do kolezanki SMSa na 506??????? i poszlo a teraz pokazuje ten glupi blad... hm.....
PLUS - wczoraj wysylalem wiec powinno dzialac ( nie sprawdze bo zabraklo "impulsow" )

Z ta idea to sa jakies jaja ;/ cale szczescie ze mam ere smile.gif
Olórin
QUOTE(mysior)
Idea: próbowałem do siebie wysłać: zgadzam się z Tobą - ten sam komunikat (jeśli chodzi o www) K. wskazał tylko \"Problem z bramką\"
?


Mi pokazuje komunikat "Destkination...." a nie problem z bramką, mam wersję Łukasza Milewskiego smile.gif
mysior
QUOTE(Olórin)
Mi pokazuje komunikat \"Destkination....\" a nie problem z bramką, mam wersję Łukasza Milewskiego smile.gif


teraz to już kompletnie zgłupiałem...
też mam wersję Łukasza Milewskiego, po Waszych postach przed chwilką jeszcze raz próbowałem wysłać... do siebie (jak pisałem wcześniej mam Ideę) - efekt: "Problem z bramką" sad.gif
Sprawdziłem też do Ery - to samo, problem z bramką
k...a m.ć na Plusa tez nie poszedł... to samo co wyżej..

także ja już kompletnie nie wiem co jest grane... :x
MiLKA
W nowej wersji K jest już "wtłoczona" moja przeróbka. Możesz przesłać pokolei jakie kroki wykonuje bramka zanim pojawi się błąd i ew. pliku 1rstwap_* z katalogu temp???

Moze masz zle wpisanego uzytkownika ( skasowal sie konfig, albo cóś )
KOSMOS
Jeżeli występuje to u paru uzytkowników to nie może być złe hasło.
U mnie to samo, wczorał było Ok a dziś dupa zimna!
mysior
QUOTE(MiLKA)
W nowej wersji K jest już \"wtłoczona\" moja przeróbka. Możesz przesłać pokolei jakie kroki wykonuje bramka zanim pojawi się błąd i ew. pliku 1rstwap_* z katalogu temp???

Moze masz zle wpisanego uzytkownika ( skasowal sie konfig, albo cóś )


oczywiście, oto one:
CODE

[text] Wysyłanie rozpoczęte
[text] Pobieram numer Sesji.
[text] Loguje.
[text] Wysyłam SMSa.
[text] Problem z bramką.


Który fragment, którego pliku 1rstwap_ mam Ci podesłać??

P.s. na mój gust wszystko jest dobrze wpisane - nie pluje się o login, niby wysyła.... , tak jak pisał KOSMOS parę dni temu działało.. teraz nie mogę wysłać już żadnego smsa przez 1rstwap... i to niezależnie od operatora.. Era, Plus, Idea - nic nie działa.. ;(

Być może problem nie tkwi w skrypcie, tylko leży po stronie samej bramki.. ale poczekam na Twoją odpowiedz a później będe gdybał smile.gif
MiLKA
Hmm... najlepiej to cały plik 1rstWAP_sms.htm, sam napis Problem z bramką pojawia się wtedy, kiedy nie można znaleźć odpowiedniego fragmentu HTML z tego pliku ( a wlasciwie, z pamieci, bo pliku sie nie uzywa ;p )
burcu
U mnie tak:

IDEA - Destination number is not covered yet. To dziwne, bo przedtem był. próbowałem bezpośrednio ze strony i jest to samo.
ERA - dochodzi bez problemów
PLUS - dochdzi bez problemów
JakubG
ostatnio zauwazylem inny problem oprocz wysylania smsow z 1rstwapa na Idee -gdy probowalem zarejestrowac nowe konto w 1rstwapie na numer idei to pojawia sie taki blad:

Sorry, we are unable to reach your mobile operator.
Please continue your registration by using a mobile number from a different operator.
sad.gif

Nie wiem co jest nie tak.
hao
Nie wiem co tu nie wiedziec, Idea zablokowala dostep z 1stwapa. To chyba widac po zwracanym komunikacie. Np w niemczech zadna siec telefoniczna nie daje mozliwosci darmowego wysylania smsow, z 1rstwapem na czele...
Olórin
QUOTE(hao)
Nie wiem co tu nie wiedziec, Idea zablokowala dostep z 1stwapa. To chyba widac po zwracanym komunikacie. Np w niemczech zadna siec telefoniczna nie daje mozliwosci darmowego wysylania smsow, z 1rstwapem na czele...

:/
mysior
QUOTE(hao)
Nie wiem co tu nie wiedziec, Idea zablokowala dostep z 1stwapa. To chyba widac po zwracanym komunikacie. Np w niemczech zadna siec telefoniczna nie daje mozliwosci darmowego wysylania smsow, z 1rstwapem na czele...


jeżeli to prawda co napisałeś... to niniejszym chciałbym przekazać na ręce wspaniałomyślnej Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel Sp. z o.o w skrócie IDEA Nagrodę Wielkiego FUCK'a za szczególne osiągniecia w dziedzinie uprzykszania ludziom życia... sad.gif

:evil:
cRoMo
QUOTE(JakubG)
pojawia sie taki blad:

Sorry, we are unable to reach your mobile operator.
Please continue your registration by using a mobile number from a different operator.

Mialem to samo - komunikat bledu mowi chyba za siebie :/
Olórin
QUOTE(mysior)
QUOTE(hao)
Nie wiem co tu nie wiedziec, Idea zablokowala dostep z 1stwapa. To chyba widac po zwracanym komunikacie. Np w niemczech zadna siec telefoniczna nie daje mozliwosci darmowego wysylania smsow, z 1rstwapem na czele...


jeżeli to prawda co napisałeś... to niniejszym chciałbym przekazać na ręce wspaniałomyślnej Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel Sp. z o.o w skrócie IDEA Nagrodę Wielkiego FUCK'a za szczególne osiągniecia w dziedzinie uprzykszania ludziom życia... sad.gif

:evil:

:evil: :twisted: masz rację :evil:
mysior
QUOTE(Olórin)
QUOTE(mysior)
QUOTE(hao)
Nie wiem co tu nie wiedziec, Idea zablokowala dostep z 1stwapa. To chyba widac po zwracanym komunikacie. Np w niemczech zadna siec telefoniczna nie daje mozliwosci darmowego wysylania smsow, z 1rstwapem na czele...


jeżeli to prawda co napisałeś... to niniejszym chciałbym przekazać na ręce wspaniałomyślnej Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel Sp. z o.o w skrócie IDEA Nagrodę Wielkiego FUCK'a za szczególne osiągniecia w dziedzinie uprzykszania ludziom życia... sad.gif

:evil:

:evil: :twisted: masz rację :evil:


Najgorsze jest w tym to, że nie da się tak łatwo zmienić numeru telefonu... na jakąś inną sieć... bo wysyłanie tony smsków do ludzi.. w stylu "Zmieniłem numer" to cholerna strata czasu...
ehhh...
nie pozostaje nic innego jak tylko wkurzać się w zaciszu jakiejś knajpy wink.gif

EOT smile.gif
(aż się cokolwiek zmieni..., ale to Polska.. więc chyba tak już zostanie)
Olórin
teraz pozostaje tylko jedno.......płacić sad.gif

UPDATE: Czy idea jest bardziej wku....... niż pies sąsiada?? o to jest pytanie laugh.gif laugh.gif
Lukas77
W związku z tym, może ktoś przerobi skrypt tak, żeby przy numerach IDEI nie wyświetlał 1rstWap'a?

P.S. Idea chyba wiedzie prym w uprzykrzaniu zycia swoim uzytkownikom. Najpierw TOKEN potern zmienne IP brarnki, teraz jeszcze to... Cieszę się że mam Ere. Chociaz mam kolezanke we Francji i nie moge do niej wysylac zadnych SMS-ow, nawet bramka jej operatora Boygues Telecom jest ptatna wiec chyba nie mamy jeszcze tak zle...
mysior
QUOTE(Lukas77)
W związku z tym, może ktoś przerobi skrypt tak, żeby przy numerach IDEI nie wyświetlał 1rstWap'a?


póki co jeszcze chyba nie jest to potrzebne... (tak mi się wydaje)
może coś się poprawi, a szkoda byłoby stracić możliwość testowania.. smile.gif

QUOTE(Lukas77)
P.S. Idea chyba wiedzie prym w uprzykrzaniu zycia swoim uzytkownikom. Najpierw TOKEN potern zmienne IP brarnki, teraz jeszcze to... Cieszę się że mam Ere. Chociaz mam kolezanke we Francji i nie moge do niej wysylac zadnych SMS-ow, nawet bramka jej operatora Boygues Telecom jest ptatna wiec chyba nie mamy jeszcze tak zle...


przyznaje Ci prawie 100% racji, z tym, że Era też wcale nie jest lepsza.. ta ich eraomnix to pomysł iście do bani... ładuje się to cholernie wolno, czasami wysyłając smsa z K. wystepują błędy (zarówno w wersji podst. omnix, jak i dostępie skryptowym) podobnie jak tokeny Idei

Plusa daje Plusowi za bramkę wink.gif działa błyskawicznie i jej zabezpieczenia nie są aż takie trudne do obejścia wink.gif

Do co Twojej koleżanki we Francji: spróbuj wysłać (o ile jeszcze nie próbowałeś) sms z bramki Waterbyte
Daj znać czy misja się powiodła smile.gif tylko wpierw poczytaj dokładnie jak to się robi na stronie smile.gif
Olórin
Napisałem do 1rstwap'a, no i mi odpisali:
QUOTE
Dear Olórin,
 
Thank you for your email. We appreciate the time you have taken to write
to us and we hope that you find our service useful and valuable.
 
Answering your question, we would like to inform you that at present your destination GSM operator has not
roaming agreement or not supported by 1rstWAP.
Therefore you can not send and receive SMS from our service.
It might temporarily happen due to technical problem or that GSM operator has no roaming agreement with
1rstWAP Coverage Networks.
 
Effective for unpredictable time. And when the connection back to normal, 1rstWAP will not specially
announce it. 1rstWAP will only restore the GSM operator names on Global Coverage.
 
Thank you for your cooperation and understanding.

chyba nie muszę komentować...
mysior
QUOTE(Olórin)
Napisałem do 1rstwap'a, no i mi odpisali:
QUOTE
Dear Olórin,
 
Thank you for your email. We appreciate the time you have taken to write
to us and we hope that you find our service useful and valuable.
 
Answering your question, we would like to inform you that at present your destination GSM operator has not
roaming agreement or not supported by 1rstWAP.
Therefore you can not send and receive SMS from our service.
It might temporarily happen due to technical problem or that GSM operator has no roaming agreement with
1rstWAP Coverage Networks.
 
Effective for unpredictable time. And when the connection back to normal, 1rstWAP will not specially
announce it. 1rstWAP will only restore the GSM operator names on Global Coverage.
 
Thank you for your cooperation and understanding.

chyba nie muszę komentować...


shit happens.... sad.gif
przynajmniej 1rst jakoś się wytłumaczył... a Idea pewnie wypnie dup... tyłek.. na nas także understanding dla 1rstwap.com, zero understanding dla Idei sad.gif

tak btw. ciulowa wiadomość jak na początek skacowanego dnia... sad.gif
vanmash
QUOTE(mysior)

shit happens.... sad.gif
przynajmniej 1rst jakoś się wytłumaczył... a Idea pewnie wypnie dup... tyłek.. na nas także understanding dla 1rstwap.com, zero understanding dla Idei sad.gif

tak btw. ciulowa wiadomość jak na początek skacowanego dnia... sad.gif


Proponuję zadzwonić do Idei i poprosić o wyjaśnienie na piśmie (koniecznie!) zaistniałej sytuacji. Może zmienią zdanie.
Pozdrawiam
shw
hehehe - ty nie rozumiesz?
oni sie nie musza przed nikim tlumaczyc. po prostu nie podpisali umowy roamingowej i tyle.
to tak jakbys kazal im wyjasniac dlaczego nie maja podpisanej umowy z firma od kablowki. po prostu nie chca - nie maja.
sieci maja niepodpisanych umow z qpa operetorow o czym nie macie pojecia, bo po prostu z ich uslug nie korzystaliscie nigdy...
mysior
QUOTE(vanmash)
QUOTE(mysior)


shit happens.... sad.gif
przynajmniej 1rst jakoś się wytłumaczył... a Idea pewnie wypnie dup... tyłek.. na nas także understanding dla 1rstwap.com, zero understanding dla Idei sad.gif

tak btw. ciulowa wiadomość jak na początek skacowanego dnia... sad.gif


Proponuję zadzwonić do Idei i poprosić o wyjaśnienie na piśmie (koniecznie!) zaistniałej sytuacji. Może zmienią zdanie.
Pozdrawiam


podobnie jak shw ja również gorąco wątpie w miłosierdzie Idei sad.gif
Zrobili co chcieli i wisi im to, że paruset osobom zależy cholernie na 1rstwapie, dla nich to zbędne obciążanie sieci więc po co mieliby cokolwiek zmieniać??
Mają przecież tylu klientów, że 10 000 (to tak już astrakcyjnie licząc) w tą czy w tamtą nie zrobi im różnicy...

Szkoda palce nadwyrężać na kręcenie/pisanie... lepiej za (niedoszłą) kasę wydaną na telefon do Idei iść sobie na piwko z dziewczyną/koleżanką czy kimkolwiek i miło spędzić czas.... wink.gif
vanmash
oczywiście macie racje... i na to właśnie liczy Idea!
Spróbujcie podzwonić i pomarudzić.
Simplex
Mam telefon w Idei i znosilem ciepliwie tokeny i problemy z bramka, bo wiedzialem ze zawsze mam w zanadrzu niezawodny 1rstWAP. Ale po tym co zrobili moge napisac tylko jedno: IDEA CHUJE - niech mnie moder wywali z forum, da mi permbana i zabroni uzywac konnekta - najlepszego komunikatora swiata smile.gif - ale musialem to napisac. Gdyby to jeszcze wszyscy 3ej nasi oligopolisci zablokowali 1rstWAPA to jeszcze bym to zniósł. Kto odpowiada za PR w Idei? Chyba jakiś kompletny cymbał - zablokowac wszystko, wprowadzic nieczytelne tokeny i niech ludziska płacą. Chyba czas zmienic operatora...
MBABELEK
A może tak napiszemy do Idei ładną notke ???
Choć tak bardzo mnie to nie ruszyło, bo mam telefonik w Era GSM laugh.gif

Wiec nadal bede używał tych beznadziejnych i nieczytelnych TOKENÓW :twisted: , choć polecam wysyłanie sms`ków z bramki MIASTA PLUSA, bo idą na calusi świat - oczywiście testowałem z Hiszpanią, Włochami i Anglią biggrin.gif

Miłego dnia i mniej udręki z naszymi operatorami
Pozdrowionka z Wrocławia
Simplex
QUOTE(MBABELEK)
A może tak napiszemy do Idei ładną notke ???

Napisaliśmy (bok@idea.pl):
QUOTE
Witam,

Do niedawna bylem szczesliwym uzytkownikiem serwisu 1rstWAP (www.1rstwap.com). Umożliwiał on wysłanie do 15 bezpłatnych smsów tygodniowo do (prawie) każdej sieci GSM na świecie. W dodatku sms wysłany za pośrednictwem tejże bramki wyglądał tak, jakby został wysłany z mojego telefonu. Wszystko było pięknie, ale kilka dni temu okazało się, że nie mogę wysyłać już smsów z 1rstwap, chociaż moi znajomi moga. A dlaczego ja nie mogę a oni mogą? Ano dlatego, że ja mam telefon w Idei, a oni u konkurencji.
Idea, której klientem jestem od 4 lat, nie wiedzieć czemu zdecydowała się na zablokowanie możliwości wysłania smsów do jej sieci za pośrednictwem serwisu 1rstWAP. Era oraz Plus tego (na razie) uczyniły i miejmy nadzieję że nie zdecydują się na ten nierozważny krok.

Jako klient sieci Idea bardzo proszę o podanie mi powodów z jakich bramka 1rstWAP została zablokowana, jak rownież proponuje firmie Idea aby nie wyróżniała się negatywnie na tle konkurencji i umożliwiła jej abonentom korzystanie z serwisu 1rstWAP (ew. namowienie pozostalych operatorow do zablokowania tej bramki - wtedy zaden klient Idei nie bedzie mial powodow do narzekania ze jego operator jest w czyms gorszy od innych (sprawe tokenow litosciwie zmilcze bo dziekowac bogu sie jakos do nich przyzywyczailem).

Z powazaniem,
Lukasz Drozd
drozd(at)pro.onet.pl
------------------------------------------------------------
\"If you think health care is expensive now, wait until you see what it costs when it's free\" - P. J. O'Rourke


QUOTE(MBABELEK)
Choć tak bardzo mnie to nie ruszyło, bo mam telefonik w Era GSM  laugh.gif
Ja jakos znosilem dzielnie wspaniale pomysli Idei, ale po 1rstwapie nie wytrzymalem.

QUOTE(MBABELEK)
Wiec nadal bede używał tych beznadziejnych i nieczytelnych TOKENÓW  :twisted: , choć polecam wysyłanie sms`ków z bramki MIASTA PLUSA, bo idą na calusi świat - oczywiście testowałem z Hiszpanią, Włochami i Anglią  biggrin.gif
O! A jak sie niem a telefonu w plusie to tez mozna stamtad wysylac?

QUOTE(MBABELEK)
Miłego dnia i mniej udręki z naszymi operatorami
A moze jak wszyscy niezadowoleni userzy Idei napisza z pretensjami do nich tak jak ja uczynilem, to sie cos zmieni. Szanse niewielkie, ale zawsze mozna uprzykrzyc zycie Idei... biggrin.gif
vojtek
Potwierdzily sie moje opinie co do Idei, w koncu nie nadaremno jest to firma od TePsy (twe). Jest tylko jedno rozwiazanie, trzymac sie od tych debili jak najbardziej z daleka. Ja tak robie od 2 lat, i mimo iz pop bylby dla mnie korzystniejszy niz tak-tak, to i tak wole byc w Erze, niz u tych debili..
hao
Ja jak decydowałem się na operatora przeszedłem się po salonach... W Ideach zawsze siedziało kilku znudzonych i niezainteresowanych klientami facetów, w Erach wręcz przeciwnie. W plusie byłem może raz, ale też nie najgorzej... Jeżeli firma nie potrafi zadbać o obsługę w salonach - gdzie obsługa ta powinna być najlepsza - trudno spodziewać się po niej dobrego działania później...
Simplex
Nie mozna na podstawie kilku salonow ferowac opinii o calej sieci. Zaloze sie ze da sie znalezc salony Ery i Plusa gdzie bedzie siedzialo "kilku znudzonych gosci niezainteresowanych klientami". Ja np chodzilem troche po salonach Idei w Krakowie i niczego takiego o czym piszesz nie zauywazylem. Kazda siec ma swoje lepsze i gorsze salony. Idea suxx z wielu wzgledow, ale niekoniecznie na pierwszym miejsciu jest obsluga salonow wink.gif
mysior
QUOTE(Simplex)
Gdyby to jeszcze wszyscy 3ej nasi oligopolisci zablokowali 1rstWAPA to jeszcze bym to zniósł. Kto odpowiada za PR w Idei? Chyba jakiś kompletny cymbał - zablokowac wszystko, wprowadzic nieczytelne tokeny i niech ludziska płacą. Chyba czas zmienic operatora...

tylko czy jesteś gotowy na wysyłanie swoim znajomym smsów o treści: "zmieniłem numer, bo Idea to ciule!!"?? może tak, ale mi jakoś się nie uśmiecha wysyłanie naprawdę tony smsów, potrwa to z tydzień a i tak cholera wie czy jak przejde do Ery lub do Plusa będzie lepiej..
Raczej nie jest to "zasługa" ludzi od Public Relations prędzej administratorów ich sieci i/lub kierownictwa (za przeproszeniem - ch.. im w d..e)

QUOTE(MBABELEK)
polecam wysyłanie sms`ków z bramki MIASTA PLUSA, bo idą na calusi świat

jak się zarejestrować nie będąć (szczęśliwym) posiadaczem telefonu w Plusie? (jest jakaś możliwość wysłania wiadomości z sieci Idea i otrzymania klucza?)

QUOTE(Simplex)
Napisaliśmy (bok@idea.pl): [...]

jestem bardzo ciekaw, jeśli Ci odpowiedzą oczywiście, co odpiszą....

QUOTE(hao)
Ja jak decydowałem się na operatora przeszedłem się po salonach... W Ideach zawsze siedziało kilku znudzonych i niezainteresowanych klientami facetów, w Erach wręcz przeciwnie

ja też się nie zgodzę z tym co napisałeś (piszę na podstawie tego, co zaobserwowałem na swoim "podwórku", czyli w Rzeszowie), rzeszowskie salony Idei (podobnie Plusa) są na całkiem wysokim poziome, w przeciwieństwie do salonów Ery, gdzie nie da się niczego załatwić... czeka się bardzo długo, by pogadać sobie z cymbałami kompletnie nie znającymi się na tym co kazano im wmawiać klientom - totalna ignorancja!! (takie jest moje zdanie) (kupowałem u nich telefon dla ojca - trwało to wieki)
Wnioski: możemy sobie gadać, pisać ile tylko dusza zapragnie i tak zrobią nas w wała i to z usmiechem słodkiej pani z BOKa na twarzy
to smutne... i godne pomsty z nieba albo z piekła (wszystko mi jedno) :twisted: byle tylko skutecznej

mimo wszystko dobrej nocki... smile.gif
Olórin
z powodu pomysłu idei cierpią też użyszkodnicy z ery i plusa bo większość z nas ma znajomych w idei sad.gif

a co do pomysłu z tym odbieraniem wiadomości przez bramkę to ja rozumiem że po zarejestrowaniu jest taka opcja, ale bez rejestracji to porażka, pozatym powinni dać możliwość WYŁĄCZENIA tej opcji, szczególnie doklejania "**Teraz mozesz odpowiedziec na tego SMSa - uzyj opcji Odpowiedz" bo to wygląda jakby napisał to wysyłający. Ostatnio wysłalem kuzynowi sms'a. No a on mi odpowiedział(niewiedział że to bramka dokleiła) "Na co mam odpowiadać, niebyło pytania" biggrin.gif
ta nowa brakmka & 1rstwap to największa porażka w dziejach idei biggrin.gif
mysior
QUOTE(Olórin)
z powodu pomysłu idei cierpią też użyszkodnicy z ery i plusa bo większość z nas ma znajomych w idei sad.gif


to fakt..... i bolesna prawda

QUOTE(Olórin)
a co do pomysłu z tym odbieraniem wiadomości przez bramkę to ja rozumiem że po zarejestrowaniu jest taka opcja, ale bez rejestracji to porażka, pozatym powinni dać możliwość WYŁĄCZENIA tej opcji, szczególnie doklejania \"**Teraz mozesz odpowiedziec na tego SMSa - uzyj opcji Odpowiedz\" bo to wygląda jakby napisał to wysyłający. Ostatnio wysłalem kuzynowi sms'a. No a on mi odpowiedział(niewiedział że to bramka dokleiła) \"Na co mam odpowiadać, niebyło pytania\" biggrin.gif
ta nowa brakmka & 1rstwap to największa porażka w dziejach idei biggrin.gif

Olórin i tak się ciesz, że Twój kuzyn odpowiedział Ci na komórke, moi (niektórzy) znajomi z Idei którym wysłałem smsa odpisali na numer bramki !! , nie muszę chyba dodawać, że sms był wysyłany z K. i o tym, że coś wysłali dowiedziałem się wielce wkurzony, że nie odpowiadają dwa dni później... (były to dla mnie bardzo ważne sprawy) sad.gif tym większe było moje wkurzenia.
Zgadzam się wprowadzenie tych tekstów myli odpowiadających na nie ludzi kompletnie... , dwa brak opcji wyłączenia.. bo niby po co Idea miałaby dbać o klienta..., no nie?? sad.gif

Mam do Was pytanie:
może by tak sporządził jakiś wzorcowy list (petycję) do BOKa Idei i trochę ich zawalił takimi wiadomościami... ?? Swoją drogą ja jeszcze podzwonie do nich... smile.gif ale co myślicie o petycji??
Olórin
QUOTE(mysior)
Mam do Was pytanie:
może by tak sporządził jakiś wzorcowy list (petycję) do BOKa Idei i trochę ich zawalił takimi wiadomościami... ?? Swoją drogą ja jeszcze podzwonie do nich... smile.gif ale co myślicie o petycji??

Popieram!!! (ale listu nie napisze tongue.gif)

ps. listy najlepiej wysyłać w formie PAPIEROWEJ biggrin.gif
mysior
QUOTE(Olórin)
QUOTE(mysior)
Mam do Was pytanie:
może by tak sporządził jakiś wzorcowy list (petycję) do BOKa Idei i trochę ich zawalił takimi wiadomościami... ?? Swoją drogą ja jeszcze podzwonie do nich... smile.gif ale co myślicie o petycji??

Popieram!!! (ale listu nie napisze tongue.gif)

ps. listy najlepiej wysyłać w formie PAPIEROWEJ biggrin.gif


zastanawiam się tylko, czy nie szkoda mi kasy na znaczek... do tych ćwoków, bo i tak już się domyślam co mogą napisać w odpowiedzi (o ile takiej udzielą), ale w sumie spróbować warto...
jak się wkurze którejś nocy to napisze... a jutro ich pognębie telefonami do BOK'a smile.gif
mysior
Tak jak pisałem wyżej... zadzwoniłem... do BOKa Meritum
połączyli mnie z przemiłą babeczką która była równie zielona w temacie jak przemiła... także kolejny fuck dla Idei za kompetencje ich pracowników, ale ja sobie spokoju jeszcze nie dam, póki nie zadzownie jeszcze z pare razy. Wy też możecie... macie przecież jakieś bezpłatne połączenia z BOKiem więc tylko brać telefony w ręce i truć im dupska (za przeproszeniem) nie dawać spokoju... a jak ktoś może to niech pisze też mejlowe reklamacje, im tego więcej tym lepiej, może w końcu ktoś nas usłyszy..!!
P.s. nie streszczałem specjalnie całej rozmowy z tą cipyryndą, bo nie ma to sensu... smile.gif
Simplex
Idea odpisała mi n/t 1rstWAP. Założyłem nowy wątek:
http://www.stamina.eu.org/forum/viewtopic.php?p=9077#9077
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.