Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mam problem z jabberem
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Jabber
Hipoteza
Nowe kontakty jabbera, które zapisuję na liście znikają z niej po przelogowaniu konnekta. Mogę je zapisywać w nieskończoność, a i tak nic z tego nie zostaje.
Może po jakieś aktualizacji nie tak dawnej coś się pokręciło? Wcześniej było wszystko ok.
I raczej nie chodzi o serwer, na którym jest konto jabbera, bo sprawdzałam to na drugim, dodatkowym koncie (na innym serwerze) i jedyne co zyskałam, to to, że po tym zniknął mi z listy jeden z kontaktów, ktory się na szczęście jednak udało zakotwiczyć na liście. Ale nowe wpisywane nadal znikają po przelogowaniu...
Czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi jak mam to naprawić? Plizzzzzz
Albo jeśli był taki temat, a ja go przeoczyłam, to przekierujcie mnie gdzie trzeba, bo już wacko.gif
lukaszgl
Może się myle, ale sprawdź jaką masz ustawiona synchronizacje.
O ile dobrze pamiętam, jeżeli masz do serwera i nie zapiszesz listy z nowymi kontaktami to one znikną po restarcie.
ved
Synchro do serwera no i autoryacja oczwiscie:)
Nie ma prawa nie dzialac.
zhvir
@Hipoteza: wypisz jakie masz wtyczki włączone

edit: ...a bo za dużo dziewczyn w jednym temacie wink.gif
Hipoteza
No tak... Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek zapisywała listę (to pewnie źle, że jej nie zapisywałam i przyjdzie czas, kiedy to się zemści) więc nawet nie mam pojęcia jak to zrobić. Druga rzecz, że bez jej zapisywania nie było wcześniej problemów z dodawaniem kontaktów.
ved- mam włączoną synchronizację do serwera od początku. Zaznaczoną opcję automatycznie pytaj o autoryzację nowe osoby i automatycznie potwierdzaj autoryzację i... kupa
zhvir- jesteś pewien, że chodzi Ci o wtyczki ved? wink.gif
Aule
Powinno synchronizować do K, jeżeli nie chcesz, żeby Ci usuwało.
Hipoteza
Kurde jeden mały gadżet, a ja się gimnastykowałam od kilku dni, pfff... tej opcji nie sprawdzałam, chyba liczyłam na to, że mi się nagle odczaruje...
czuję się jak zakamuflowana blondynka blink.gif

Dzięki Alue
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.