Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 3 problemy :(- prosze o pomoc
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Kiku
pierwszy problem polega na tym, że stale mrugam tzn. zmieniam sie na ułamek sekundy na niedostepego, a zaraz po tym dostępnego, jest to bardzo denerwujące nie tylko dla mnie, ale także dla osób z mojej listy, także prosze o pomoc.

Drugi problem polega na tym, że konnekt osobom z którymi rozmawiam blokuje możliwość czytania moich opisów. Jeśli wyłącze opcje statusy tylko dla znajomych, to sam co około 30 min. pyta o automatyczne tego wprowadzenie...

3 problem (chyba najmniejszy) to lista kontaktów. Po ostatniej instalacji wtyczek lista wygląda w ten sposób:


i nie wiem jak zmienić na normalną :/. BArdzo prosze o pomoc

Edit: sorki, z trzecim problemem sobie sam poradziłem, ale prosze o rozwiązanie poprzednich dwóch.
zhvir
najpierw przeczytaj http://faq.konnekt.info/
potem dopiero jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na niektore pytania ponownie spróbuj na forum
Kiku
Przeczytalem i nie znalazłem odpowiedzi dry.gif
Suchy
QUOTE
Jeśli wyłącze opcje statusy tylko dla znajomych, to sam co około 30 min. pyta o automatyczne tego wprowadzenie...


Spróbuj zmienić poziom zaawansowania na wyższy (o ile się da) i zobacz czy dalej wyskakuje co 30 minut okienko z pytaniem.
Kiku
Sorki- miało być co 30 ale sekund, poza tym poziem doświadczenia mam na pro...
Zx_Shadow
QUOTE
pierwszy problem polega na tym, że stale mrugam tzn. zmieniam sie na ułamek sekundy na niedostepego, a zaraz po tym dostępnego, jest to bardzo denerwujące nie tylko dla mnie, ale także dla osób z mojej listy, także prosze o pomoc.


Mam dokładnie ten sam proglem.. i nie wiem jak go rozwiązać..
zhvir
macie może zainstalowaną wtyczkę aKtywny?
Kiku
Ja mam tą wtyczke od początku, ale problemu dalej nie udało mi sie rozwiązać :/
zhvir
to wyłącz tę wtyczkę bo to ona powoduje rozłączanie co jakiś czas gg tongue.gif
psota
1 Ustawienia=> Połączanie => Limit czasu... ...(timeout)
2 Musisz wyłączyć chyba wtyczkę aKtywny, a nie ją mieć włączoną wink.gif

Następnym raze czytaj co ściągasz. tongue.gif

Może to ona powoduje rozłączanie... nie wiem bo nie korzystam, ale bardzo możliwe smile.gif
Kiku
Dzięki- uratowaliście mi życie smile.gif wyłączyłem wtyczke i nie mrugam smile.gif
Mucha
No bo do tego sluzy ta wtyczka, zebys, jak to ty nazwales "mrugal", po co ja sciagnales jak nie wiesz do czego sluzy?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.