Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Simple roster
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
ciaastek
Nie wiem czy taki temat już był, jak coś to prosiłbym o przeniesienie posta/podanie linka do tematu.


Do rzeczy.

Nowy ficzer w Konnekcie - bardzo uproszczona lista kontaktów, a właściwie okno główne. Tak jak w mirandzie. Jest to IMO piękna opcja w Mirandzie, ale niestety ten komunikator jest bardzo trudny (w porównaniu do Konnekta) do skonfigurowania, a Konnektowi ta opcja napewno by wyszła na + dzięki niej możliwe by też było tworzenie skórek. Czasami pobieranie danych z VS może być troche... niewygodne, bądź te dane są pobierane troszeczke inaczej.

Jeżeli ktoś nie wie o co mi chodzi pozwolę sobie posłużyć się przykładem - screenem Spass'a - http://img233.imageshack.us/img233/4465/miremaniacvv8.jpg

Tam można zobaczyć właśnie to o co mi chodzi. Z tego co wiem w Mirandzie się poprostu wrzuca obrazek, który ma być tłem głównego okna (nie tak jak w Konnekcie - rostera). Można by również z tego zrobić skórke, a obrazek byłby modyfikowany oddzielnie, ale taką kosmetyke zostawiam potencjalnym autorom wtyczki.


Dołączam ankiete, aby uniknąć takich postów jak "jestem za", "nieprzydatne", jeżeli ktoś chce wyrazić bardziej zbudowaną opinie, niech wtedy pisze.
dulek000
To już lepiej zająć się po prostu skórkami - takimi jakie tworzył Ursus. smile.gif
ciaastek
Mógłbym prosić o przykład? (czyt. link)
manieKMP
Tu masz link do tego

PS. Gdzieś jeszcze na forum było o wersi ładniejszej, ale nie wiem gdzie, ale wyglądało bardzo ładnie, coś jak vista i do kontaktów avatary (z tego co pamiętam to nie działały, ale to była wersja bardzo wczesna).

EDIT To jednak w tym linku co podałem, nie wczytał mi się ten obrazek z tą ładniejszą wersją smile.gif
ciaastek
W każdym razie z jednego wynika drugie. Gdyby już stworzyć wtyczkę (bądź wrzucić do K0.7 tongue.gif ) która by pozwalała na skórki (najlepiej tak łatwo edytowalne jak style do kIEview wub.gif ) to wtedy takie coś byłoby odrazu możliwe :]
Krizz
no ja czekam tylko i wylacznie na taka mozliwosc w konnekcie... moglby ktos lebski pogrzebac
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.