Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K pokazuje stare opis :/
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
conect
Problem wyglada tak i wystepuje tylko w takiej sytuacji:
Podam kolejne kroki zeby bylo jasne:
1. mam wlaczony K na dostepnym, ktos z kontaktow przechodzi na niedostepny z opisem
2. wylaczam calkowicie K, bez wczesniejszego przechodzenia na niedostepny
3. osoba z kontaktow wchodzi na dostepny i wylacza opis
4. ja wlaczam K i wchodze na dostepny,badz niewidoczny i mam opis przy tej osobie, ktorego ona juz w rzeczywisctosci nie ma:/ Ikone dostepnosci osoby pokazuje dobrze, czyli ze dostepna.

W praktyce wyglada to tak ze jak wlaczam rano K, to widze opisy ktore kontakty mialy w nocy ale juz ich nie maja.

Problem natomiast nie wystepuje jezeli w punkcie 2. przed wylaczeniem K ustawie sobie niedostepny, lub w ogole nie bede go wylaczal a zostawie tylko niedostepny.

Sprawdzalem to kilka razy i zawsze dziala wg powyzej opisanego schematu, wyglada to tak jakby po wlaczeniu na niedostepny czyscil wszystkie opisy i po ponownym wlaczeniu pobieral je od nowa, a jezeli od razu wylacze K to nie czysci tych opisow i po wlaczeniu wyswietla stare :/

Problem wystepuje w sieci gg, innych nie sprawdzalem bo nie uzywam.
zhvir
zainstaluj wtyczke statuseK i daj włącz w jej opcjach "czyszczenie opisów po zamknięciu konnekta"

http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=8389
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.