Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Transport GG
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Jabber
wasiu
Mam mały problem z transportem gg przez jabbera, otóż, właczam konnetka i jabber się łączy, ale transport gg zmienia swój status na Not logged in, a po chwili na Login failed tak jakby był zły login, ale tak nie jest i po jakimś czasie opis znika, a wszystkie konakty są cały czas niedostępne dopiero, gdy klikne "Wyślij status"(mam zaznaczone wysyłanie i pobieranie statusu) transport łaczy sie prawidłowo i wszystko wraca do normy, wczesniej wszystko było wporzadku dzieje sie tak od kilku dni jest to dość uciążliwe, przyzwyczaiłem się ze łaczyło sie wszystko samo, teraz zapominam o wysłaniu statusu i jestem bardzo długio czas niedostępny.
Może to wina serwera chrome.pl:)?
Pozdrawiam.
2230093
mam to samo i juz sie załamuje przez to, bo czasy miedzy .... login failld a mozliwoscia skutecznego polaczenia jest czasem dosc dluga i musze sie przejmowac czymś czym nie powinienem.
oczywiscie takze chrome.pl
ved
bo chrome.pl sie nie uzywa jak sie chce stabilnosci.
polecam transport na uaznia.net, bezkolizyjny poki co
Suchy
A nie lepiej poprostu łączyć się przez wtyczkę GG ?
2230093
a jak ktos ma gg robocze i jeszcze chce prywate robic w pracy. potrzebny 2 nr gg. a nie znize sie do gadu gadu i klona. ma byc konnekt jak w domu smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.