Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nagminnie
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
ikari
Sypie się chyba gdzieś w obsłudzie komunikatów dla interfejsu... Ja tam nie wiem...

CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x100076BA in the main Thread.
Information: can't read 38

inIM: 22200(0x12decc , 0x0)(30B) [wXP UI->wXP UI]

Stack trace:
.000076BA  [ui_0.1.22.54]
.00035751 _IMessageProc@4+0x0000077C [ui_0.1.22.54]
.00013A8A  [konnekt_0.6.22.137]
00B88C10



Nastąpi zamknięcie programu!

Od kilku dni zdarza się to po kilka razy dziennie, regularnie. Przyjrzę się jeszcze, czy raporty są zawsze takie same wink.gif
ikari
CODE
Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x10034D3A in the main Thread.
Information: can't read c

inIM: 102(0x12deb8 , 0x0)(30B) [wXP UI->CORE]

Stack trace:
.00034D3A  [ui_0.1.22.54]
.00034E6E  [ui_0.1.22.54]
.000360EC _IMessageProc@4+0x00001117 [ui_0.1.22.54]
.00013A8A  [konnekt_0.6.22.137]


Ok, log troche pocialem, zeby nie wazyl 2 mega... zostawilem kilkadziesiat poczatkowych i ostatnich linijek

// edit;
Tym razem padl juz tuz po starcie. Kolejny log, cały... (ten BEZ 02 na końcu)

// edit2: i kolejny, tuż po kolejnym starcie. to się przestaje robić śmieszne.

// edit3: chyba latwiej bedzie, jak dam znac, ze znow mi dziala :| (kolejny pad, znow zupelnie inny trace)
Suchy
Na twoim miejscu sprawdziłbym ten wtyczki: Metak, kAQQ, dwutlenek.

Jeżeli po wyłączeniu ich będzie nadal wywalać K posprawdzaj inne wtyczki (<- nie ma to jak precyzyjna pomoc w rozwiązaniu problemu wink.gif )
tonyhc
http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...=8389&st=20 moze tu cos znajdziesz:)
ikari
Suchy, wlasciwie to czemu akurat te? Tzn fakt, dziwne dla mnie jest to, ze MetaK jakies wiadomosci do kontaktu -1 loguje (?!), a AQQ wtoruje mu wdziecznie jakas liczba (oj, ale wpadka, sam nie lubie jak ktos myli liczbe i cyfre ;P), i tego jest mnostwo (swoja droga niepotrzbenie MetaK zrzuca mi tez cala liste kontaktow)... Ale czy to mialo cos z bledem wspolnego? Wciaz meczy mnie to, ze ostatnie wywolania dotycza interfejsu. Moze dla odmiany zabic TloKa?
Suchy
Gdyż z własnego doświadczenia wiem że Metak jak i kombinacja dwutlenek+kAQQ lubią sypać błędami. Wyłączyłeś? Sprawdziłeś? Błąd występuje dalej?
ikari
Ciezko wyczuc, tylko teraz byla taka.. kumulacja wink.gif
Poki co wylaczylem tylko statuseK (stwierdzilem, ze i tak mi do niczego niepotrzebny), poobserwuję stabilność, żeby nie cieszyć się zbyt wcześnie (błędy występują w pseudolosowych momentach)
Olórin
Wygląda na wtyczkę która zajmuje się kontaktami, ale sprawdź dla pewności system antywirusem wink.gif
Aule
MetaK i sypanie błędami? Pierwsze słyszę. Ile razy było powtarzane, że błędy się zgłasza...
Na moje oko, pierwszy log może mieć coś wspólnego z wysyłaniem wiadomości w metaKu, ale drugi i trzeci nic wspólnego z metaKiem nie mają. Następnym razem Suchy sprawdź logi, zanim cokolwiek poradzisz.
ikari
Wyglada na to ze tonyhc trafil w sedno - od wyłączenia statusKa jeszcze mi nic nie padło smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.