Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Cos z server GG czy Bug w K ??
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
UNK
Wiec historia zaczela sie od tego ze skonczylem instalowac virusa98 na drugim komputerze, podpielem dysk do swojego, wlaczylem winxp wlaczylem sobie konnekta, i powiedzialem osobie ktora do mnei napisala ze ide jeszcze cos zrobic (do drugiego pokoju), wracam do komputera otiweram okno i przewija mi sie dluga lista rozmowy :| i jeszcze jedna koperta mruga w systaryu, otworzylem i to samo.

To do czego daze:
1) Osoba A (pierwsza ktora sie odezwala) odezwala sie (ponoc) tylko do mnie
2) Wlaczylem awaya (away.lua /away ...)
3) Osoba A i B rozmaiwaly sobie tak jak na konferencji w GG
4) Zadna z osob (ponoc) nie oteirala konferencji
5) Po zmianie statusu (wylaczeniem awaya /away) rozmowa umilkla i wszystko bylo dobrze

Wynika z tego ze to moglo byc przez skrypt do K.Bot'a ale byl uruchomiony po rozpoczeciu rozmowy a to zaczelo sie od pierwszego zadnia.
Nie wiem moze osoba A otworzyla konferencje i tak to wygladalo ze kazda strona miala otwart 2 okna i rozmaiwala z inna ale widzieli nie opisy osob z ktorymi rozmaiwali tylko inne. Wogole zagmatwane nei wiem jak to wyjasnic ale chyba bylo cos nei tak.
hao
Nic z tego nie rozumiem
werw0e
nie jesteś sam;]
UNK
ok sam sobie to wyjasnilem wink.gif

ktos kto ma gg i daje konferencje, rozmaiwajac z reszta osob ja to widze u kazdej osobno sad.gif tylko to co ona powiedziala, piszac, pisze tylko do tej osoby ktorej okno jest otwarte i ja jak byla otwarta konfereencja piszac do jednej i drugiej osoby, przerwalem ja (konfrencje oczywisice)

Troche to znowu zagmatwane ale tak sie dzieje gdy ktos bedzie przeprowadzal konferencje z osoba z K biggrin.gif ale ja tego nie potrzebuje i nei stosuje
mysior
QUOTE(UNK)
ok sam sobie to wyjasnilem wink.gif

ktos kto ma gg i daje konferencje, rozmaiwajac z reszta osob ja to widze u kazdej osobno sad.gif tylko to co ona powiedziala, piszac, pisze tylko do tej osoby ktorej okno jest otwarte i ja jak byla otwarta konfereencja piszac do jednej i drugiej osoby, przerwalem ja (konfrencje oczywisice)

Troche to znowu zagmatwane ale tak sie dzieje gdy ktos bedzie przeprowadzal konferencje z osoba z K biggrin.gif ale ja tego nie potrzebuje i nei stosuje


choć przeczytałem to uważnie dwa razy, dalej nic z tego nie wiem...
ale skoro Ty już wiesz to ja nie muszę smile.gif choć może troszkę bym chciał rozumieć smile.gif
UNK
hehe zawsze chyba pishe tak zagmatwanie wink.gif

chodzi o to ze jesli ktos otworzy konferencje, uzytkownik K nie moze w niej uczestniczyc, bedzie mial pooteirenae okienka kazdego uczestnika konfrencji osobno, a ja myslalem ze po prostu cos sie stalo (bo u mnie osoba otwierajaca konferencje zrobila to przez przypadek i nie wiedziala o tym wink.gif )
mysior
QUOTE(UNK)
hehe zawsze chyba pishe tak zagmatwanie wink.gif

chodzi o to ze jesli ktos otworzy konferencje, uzytkownik K nie moze w niej uczestniczyc, bedzie mial pooteirenae okienka kazdego uczestnika konfrencji osobno, a ja myslalem ze po prostu cos sie stalo (bo u mnie osoba otwierajaca konferencje zrobila to przez przypadek i nie wiedziala o tym wink.gif )


teraz rozumiem wink.gif dziękuje smile.gif
Sahasrara
Konkluzja jest taka że Konnekt nie obsługuje konferencji. laugh.gif
Olórin
QUOTE(Sahasrara)
Konkluzja jest taka że Konnekt nie obsługuje konferencji. laugh.gif
... albo taka że obsługuje.....tylko troszke inaczej tongue.gif
mysior
QUOTE(Olórin)
QUOTE(Sahasrara)
Konkluzja jest taka że Konnekt nie obsługuje konferencji. laugh.gif
... albo taka że obsługuje.....tylko troszke inaczej tongue.gif


w sposób trochę "nietypowy", ale zawsze to coś do przodu wink.gif
Puma
QUOTE(Sahasrara)
Konkluzja jest taka że Konnekt nie obsługuje konferencji. laugh.gif


Niestety :cry: A propos , kiedy będą :?: :!:
mmaverickk
hej. Mialem identyczna sytuacje jak uzywalem tlena za czasow kiedy nie mial w sobie konferencji. Ale to wydarzylo sie tylko raz- jednak z takimi samymi objawami jak postujacy wyzej
Puma
QUOTE(mmaverickk)
hej. Mialem identyczna sytuacje jak uzywalem tlena za czasow kiedy nie mial w sobie konferencji. Ale to wydarzylo sie tylko raz- jednak z takimi samymi objawami jak postujacy wyzej


No to miałeś szczęście laugh.gif
U mnie to się zdarza częściej, gdy kumple z sieci umawiają się na granie to takie checę mam zawsze :twisted: więc ponawiam dezyderat o konferencje w K :twisted:
Olórin
myślę że Konferencje bedą z jabberem, czyli za 2 miesiące... na kbota też długo czekalismy to i na konferencje możemy jeszcze chyba poczekać smile.gif smile.gif tongue.gif
UNK
QUOTE(Olórin)
[...] czyli za 2 miesiące... na kbota też długo czekalismy to i na konferencje możemy jeszcze chyba poczekać smile.gif smile.gif tongue.gif


ja doszedlem do grona K'owiczow wink.gif nieadwno wiec nei moge sie doczekac nowej wersji biggrin.gif ale K.bot jush byl wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.