Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z... ze wszytkim
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Andrzej1307
Witam, od jakiegos czasu wkurzalo mnie to ze K nie potrafi sie sam zamknac + nie dochodza wiadomosci w AQQ + nie dziala konnferencja...

postanowilem przeinstalowac K, tzn odinstalowac i zainstalowac jeszcze raz... Konnekta dalej sie wali, nie zamyka sie poprawnie, a teraz na nowym profilu nie dochodza wiadomosci w zadnej sieci, w ogole cos sie z lista dzieje... nie wiem mad.gif

wszystko sie wali i nic nie pomaga... jak chcecie jakies konkretne info to udziele, bo nie wiem od czego zaczac...


edit:

kolejne bledy,
- przy uruchamianiu K mowi ze brakuje biblioteki ILU.dll i pojawia sie blad ladowania ggimage
ved
pewnie wina wtyczki kAQQ
Suchy
KLIK
Temat zaraz po Twoim.
Andrzej1307
dzieki,
Konnekt to dziwne stworzenie, tak jak sam potrafi sie zepsuc, tak sam umie sie naprawic...

chociaz aqq juz dziala to dalej nie dziala mi konnferencja (wiadomosci nie dochodza) i zalozenie nowego profilu nic nie daje...
Mucha
A to ze sie nie resetuje to wina zbyt duzej liczby wtyczek
dulek000
Ja myślę, że to raczej powoduje jakaś konkretna wtyczka, a nie ich ilość - są osobniki mające włączone mnóstwo wtyczek i nie narzekają.
saCOOL
Takie osoby mają zwykle dużo ramu i mocny procesor.
ciaastek
QUOTE
kolejne bledy,- przy uruchamianiu K mowi ze brakuje biblioteki ILU.dll i pojawia sie blad ladowania ggimage

Mam to samo... + nie widze okna ustawień sad.gif a to bardzo przeszkadza...
dulek000
A bądźcie tak łaskawi i wpiszcie w wyszukiwarkę "ILU.dll"…
ciaastek
OK, dzięki... tyle że nadal nie moge wejść do ustawień ;/
Andrzej1307
QUOTE(saCOOL @ 25.08.2006 - 00:47) *

Takie osoby mają zwykle dużo ramu i mocny procesor.



nie mam zlego kompa i nie mow ze 512mb ramu to malo dla K, ktory zabiera max 22mb...

poradzilem sobie z brakiem ilu.dll, ale konnferencja dalej nie dziala...
Mucha
Ja mowilem tylko w sensie restartu i zamykania
ciaastek
No i już wiem co powodowało to, że Ustawienia nie chciały się pokazać, 3 wtyczki... linKer, notify i tabletKa... akurat tych wtyczek potrzebuje, szczególnie dwóch ostatnich...
p2tomi
Wtyczek mam mało, moze 3 a konnekt nie startuje z WinXP, nie mozna utworzyć ikonkio w trAYU. "uRUCHOMIC RECZNIE TEZ SIE NIE DA BO ZNIKA.
keeveek
jedna ze starszych wersji tłoKa wywoływała krytyka bez żadnego komunikatu przy starcie, ale nie wiem skąd miałbyś mieć tę wersję
Olórin
napisz może jakie masz włączone wtyczki, bo jasnowidzów na forum nie ma, przynajmniej ja o żadnym nie słyszałem.
Aule
Ta, literki chyba trzeba powiększyć przy tematach mówiących o logach, albo chwytnie nazwać.
p2tomi
Wtyczki mam nastepujące : sms, k.linker, gg. Nie wiem jak zrobic loga - przykro mi . zdaje sobie sprawe, ze duzo mogłoby to pomóc.

Oczywiscie moj konnekt nie uruchamia sie ani z autostarem ani jak wywołam go z ikonki. Moze to bedzie wskazówka, że jak po pierwszej instalacji przed restartem kompa (bo tylko wtedy go widac) dam komendę wyłacz komputer to na chwile jest komunikat konnekta z czerwonym krzyżykiem PAMIęC CANT BE WRITTEN albo cos takiego i szereg jescze jakichś cyferek i znaczków.

Dla ciekawostki podam, że menadzerze urządzeń jednak istnieje proces konnekt ale jak mówiłem niemozlwością jest go uświadczyć .

Ostrzezenia mi nie straszne, wiec moze mi ktos pomóc z tym, od czego zaczac i na czym skonczyc ?smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.