Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: UWAGA na PHP ;-)
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
mysior
http://hyperreal.info/drugs/go.to/art/3258

ocenę pozostawiam Wam, ale uważajcie Wy możecie być następni smile.gif)))
także uważajcie i nie przesadzajcie z PHP smile.gif
Sija
ja sie juz z tego nie wylecze... przepadlem... [zeby sie tylko w szkole nie dowiedzieli ohmy.gif]
Olórin
QUOTE(BazylisZ)
ja sie juz z tego nie wylecze... przepadlem... [zeby sie tylko w szkole nie dowiedzieli ohmy.gif]

hehe, ja tez sie tym kiedys bawiłem :] laugh.gif laugh.gif laugh.gif
torn
ja używam regularnie :]
UNK
Ja to stary nalogowiec biggrin.gif ash za duzo tego wzielem i temu mam takie fazy tongue.gif
mysior
QUOTE(BazylisZ)
ja sie juz z tego nie wylecze... przepadlem... [zeby sie tylko w szkole nie dowiedzieli ohmy.gif]


Używasz przegrywasz.... smile.gif

QUOTE(torn)
ja używam regularnie :]


nic tylko na detox i do Karanu... wink.gif
albo na Woodstock, no w ostateczności Przystanek Jezus tongue.gif

ehhh co z Wami ludzie będzie... same narkusy tongue.gif i pomyśleć, że ludzie młodzi, inteligentni... a tu taki szok... :!: smile.gif
hiehie wink.gif
Olórin
Z komentarzy na hyperrealu
QUOTE

a ja dziś przedawkowałem PHP i odkryłem, że dobrym antidotum jest rower. a poza tym używam BSD, które jest podobno co najmniej tak samo ciężkie jak LSD wink.gif
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
case
QUOTE(mysior)
[...]albo na Woodstock[...]

mylisz pojecia! Woodstock to zjazd brudasow, kapiacych sie w blocie zeby lepiej wygladali biggrin.gif
mysior
QUOTE(case)
QUOTE(mysior)
[...]albo na Woodstock[...]

mylisz pojecia! Woodstock to zjazd brudasow, kapiacych sie w blocie zeby lepiej wygladali biggrin.gif


hiehie, no nie zgodzę się, raczej 400 tys. ludzi o podobnych, spoko skądinąd, poglądach na życie smile.gif

a skoro wg. zapewnień jest wolny od narkotyków dlatego po detoxie i wizycie w Karanie przejażdzka na taką imprezę wydaje mi się dość odświeżającym roadtripem wink.gif

mam na mysli oczywiście przystanek Woodstock w Żarach wink.gif
co do samego błotka - to jest spoko, musisz kiedyś spróbować smile.gif
mysior
QUOTE(Olórin)
Z komentarzy na hyperrealu
QUOTE

a ja dziś przedawkowałem PHP i odkryłem, że dobrym antidotum jest rower. a poza tym używam BSD, które jest podobno co najmniej tak samo ciężkie jak LSD wink.gif
laugh.gif laugh.gif laugh.gif


ponadto jest jeszcze Free a to już kompletny wypas, jazda na maxa i to za darmochę smile.gif
czyjesz się wtedy jakbyś zgłębiał samo źródło biggrin.gif
case
QUOTE(mysior)
co do samego błotka - to jest spoko, musisz kiedyś spróbować smile.gif

dzieki biggrin.gif , ja tam wole standardowe [moze jestem konserwatywny... :wink:] sposoby 8) 8).
mysior
QUOTE(case)
QUOTE(mysior)
co do samego błotka - to jest spoko, musisz kiedyś spróbować smile.gif

dzieki biggrin.gif , ja tam wole standardowe [moze jestem konserwatywny... :wink:] sposoby 8) 8).


no to proste wink.gif - każdy robi co lubi
starly
przepraszambardzo woodstock to z calą pewnoscxia nie jest zjazd brudasów, jezdze na przystanek woodstock do Żar od trzech lat i nie uwarzam sie za brudasa. I nie wiemu takich mozna tam spotkac!
mysior
QUOTE(starly)
przepraszambardzo woodstock to z calą pewnoscxia nie jest zjazd brudasów, jezdze na przystanek woodstock do Żar od trzech lat i nie uwarzam sie za brudasa. I nie wiemu takich mozna tam spotkac!


Jeżeli to był tekst do mnie to spieszę Ci pewną rzecz wyjaśnić...
jestem ogromnym zwolennikiem Woodstocku, nie byłem w tym roku, poprzednie dwa miałem możliwość i szczęście podskakiwać sobie niedaleko od sceny, i też nie uważam się za brudasa, choć spotkałem wielu "niedomytych" ludzi na swojej drodze (zresztą nic dziwnego, jeśli mam rozpoatrywać to w kwestii czystości czy higieny to mogę powiedzieć z całą pewnością - jestem, a dokładniej byłem, brudasem)
To wspaniała inicjatywa odważnego człowieka, przynajmniej 400 tys młodych ludzi ma gdzie się wyszaleć, pobawić, poskakać a że w drodze na i z Woodstocku (za przeproszeniem) rozpieprzą pare wagonów no to już ból... (tego nie pochwalam, bo i tak ktoś za to będzie musiał zapłacić) ponadto ucierpi reputacja samego Woodstocku, a szkoda by było gdyby go nie było wink.gif taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę biggrin.gif
starly
Masz racje zdarzają sie brudasy ale po co stwierdzenie ze to jest zjazd brudasów skoro przyjezdza tam spora grupa ludzi ktorzy chca sie pobawic przy muzyce ktora kochaja?
mysior
QUOTE(starly)
Masz racje zdarzają sie brudasy ale po co stwierdzenie ze to jest zjazd brudasów skoro przyjezdza tam spora grupa ludzi ktorzy chca sie pobawic przy muzyce ktora kochaja?


starly czytaj dokładnie moje posty smile.gif
Nie napisałem, że jest to zjazd brudasów... smile.gif
Zresztą czy szkalowałbym samego siebie?? (dwukrotny uczestnik Woodstock, kochający (post)punkowe klimaty)

P.s. słowo brudas, w moim "słowniku" definiuje dwie rzeczy:
1. brudas - człowiek nie dbający o higinienę etc. etc.
2. potoczne określenie członka ruchu proanarchistycznego, w skrócie punk smile.gif

i to właśnie to moją drugą definicję miałem na myśli pisząć "brudas"
(P.p.s. a dokładniej powtarzając, a jeszcze dokładniej ripostując na słowa napisane przez case'a (jak zrozumiałem - użyte w żartobliwym znaczeniu, bez szkalowania kogo-, czego- kolwiek smile.gif)

ufff. troszkę to zawiłe, ale zdaje się na Twoją inteligencję, myślę, że się zrozumiemy i jakoś dogadamy

dalsze wątpliwości, lub pytania kieruj proszę na priva lub pod numer GG podany niżej, aby dłużej nie "zaśmiecać" forum smile.gif
case
QUOTE(mysior)
słowo brudas, w moim \"słowniku\" definiuje dwie rzeczy:
1. brudas - człowiek nie dbający o higinienę etc. etc.
2. potoczne określenie członka ruchu proanarchistycznego, w skrócie punk

to dokladnie mialem na mysli mowiac o zjezdzie brudasow :wink: hehe
shw
hehe -fajny offtopic sie robi. ja sobie wchodze na watek o php, a ci ciagle o brudasach pisza tongue.gif
case
QUOTE(shw)
hehe -fajny offtopic sie robi. ja sobie wchodze na watek o php, a ci ciagle o brudasach pisza tongue.gif

najlepiej, niech autor watku zmieni jego nazwe wink.gif

...chyba, ze zostawiamy juz brudnych w spokoju :?: :?: tongue.gif hehe 8)
mysior
QUOTE(case)
QUOTE(shw)
hehe -fajny offtopic sie robi. ja sobie wchodze na watek o php, a ci ciagle o brudasach pisza tongue.gif

najlepiej, niech autor watku zmieni jego nazwe wink.gif

...chyba, ze zostawiamy juz brudnych w spokoju :?: :?: tongue.gif hehe 8)



hiehie
jak dla mnie
EOT smile.gif
(chyba, że ktoś chce to na priva, lub na GG możemy pogadać)
sorki za ewentualne błedy, ale troszkę mi się klawisze poprzestawiały po imprezce... %-)

P.s. ale wiecie jak chcecie o tym pogadać to założe nowy topic wink.gif
żaden problem... smile.gif bo przyznam szczerze ciekaw jestem co odpisze starly
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.