Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gregor - AQQEmots
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Emotikony (kIEview)
Gregor^
Nie bede sie tutaj dlugo rozpisywal.
Pojawilo sie nowe AQQ, a wraz z nim 2 paczki standardowych emotek.
Jedna z nich jest mojego autorstwa, wiec publikuje ja tutaj w wersji zgodnej z K.

Podglad paczki i pliki do pobrania: TUTAJ

Plik emots.txt zgodny z K opracowal zhvir.

Enjoy smile.gif
zhvir
dodam tylko że zestaw zawiera 161 emotikonek prawie w całości animowanych, które można używać kontaktując się z użytkownikami sieci aqq (za pomocą wtyczki kAQQ), ale z powodzeniem można też nimi zastąpić standardowe emotki gg
ponadto jeszcze dzisiaj poprawiałem plik emots.txt aby zestaw korzystał z wyrażeń regularnych... trzeba jednak poczekać aż gregor updatuje pliki



UWAGA!!! do czasu updatu plików na stronie gregora wrzucam tutaj najnowszy plik emots.txt, którym należy nadpisać już istniejący plik

załączony plik:
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (emots.zip)
saCOOL
Gregor^, powiem tyle:
Od kilku miesięcy nie używałem emotek, ale teraz zacząłem :> bo są po prostu genialne!
Gratulacje, jesteś wielki.

Czy się zapowiada na małą integracje z aqq? Świetna sprawa.
Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników K oraz AQQ.
Graveer
Hmm, widziałem tego typu ikony w ogromnych ilościach na deviancie i zawsze chciałem zrobić jakiegoś "packa" bo mi się bardzo podobały smile.gif Wielkie dzięki za tą paczkę biggrin.gif
pzdr
Rafit
Ikonki super oczywiście sam musiałem pozmieniać troche emot.
Ale jeden problem większość emot pisanych od osoby piszacej do nas nie wyświetla się sad.gif
zhvir
a podmieniłeś plik emots.txt na ten z drugiego posta?
Jabolek
tak sie dzieje nawet kiedy weźminy zestaw emot z gg...
mi sie wydaje ze jest to spowodowane tym ze emoty wysyłane przez padu padu mają jakiś inny format którego K nie czyta i tak sie dzieje
KOSMOS
Gregor^ może być sie pokusił i jakiś styl dla k.Style?
.misiek
Niestety strona Gregora niezyje :/
Moglby ktos te emotki zalaczyc na forum?
zhvir
ja nie widzę żadnych problemów z tą stroną
można normalnie pobrać cały zestaw
keeveek
można pobrać, ale blog jest zamknięty, dlatego lepiej dmuchać na zimne i liczyć się z tym, że kiedyś tenże blog może zostać usunięty z serwera.
.misiek
Zgadza sie. Jesli sie nie uzywa neo to mozna wejsc na ta strone :]

Blog zamkniety jest niestety. Ale popieram pomysl keeveek'a, coby wrzucic zestaw na forum. W pierwszym poscie tak jak wszystko powinien byc zalacznik z wersja dla K.
zhvir
więc do dzieła... wystarczy ściągnąć cały zestaw ze strony gregora lub bezpośrednio z oryginalnego aqq dorzucić do tego mój plik emots.txt z drugiego posta i załączyć na forum... ja nie mam miejsca już na wrzucenie tak dużego załącznika ale większość ma jeszcze taką możliwość :P
keeveek
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (Gregor___AQQEmots_K_version_.zip)

emots.txt - edycja pliku przez zhvira, dodająca obsługę wyrażeń regularnych - przydatna poprawka


Plik emots.txt należy podmienić z plikiem znajdującym się w archiwum
CreativE
Mam problem z tymi emitkami AQQ, a mianowicie:

W ustawieniach niby wszystko mi sie ladnie laduje: http://img72.imageshack.us/img72/8500/beztytuugd5.jpg
lecz pozniej, emotki i tak nie dzialaja: http://img72.imageshack.us/img72/608/beztytuu2aw9.jpg

Probowalem tez z plikiem emots.txt, ktory tutaj dawaliscie, ale gdy go uzywalem dostawalem krytyka :/
Konrado
A nie masz przypadkiem jakiejś straszej wersji, ja pierwszy raz widze takie okienko z emotkami w konnekcie wink.gif
stivo
Bo to jest tak, że Emotki te są przypisane tylko do sieci AQQ. W temacie gdzie mucha umieścił wszystkie paczki do kDuoView jest napisane jak zrobić, żeby emotki działały w każdej sieci.

@KonradoFFC bo to kDuoView wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.