Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt by Valril
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
Valril
EDIT: 25.08.2006
Trochę się pobawiłem i oto efekt.


1) kontakt: Tahoma, regularny, 8, #FFFFFF
zaznaczony: Tahoma, pogrubiony, 8, #FFFFFF, tło: #00006F
opis: Tahoma, regularny, 7, #00FF00
tip: Verdana, regularna, 7, #00FF00, tło: #00008C

2) Styl CSS: BioDraft ze zmienionym tłem na moje
3) Schemat ikon: Ikonki z wykorzystaniem: Nonicons (gg), Bulb (jab), amirose (o2), JioProxal (wiadomość)
4) Theme kNotify: Royal Dark
5) TłoK: garadiental wycięty z tapetki ana pulpit.
6) pakiet emotikonek: Gadu+ Universal Emoticons v2.8 dla Konnekta
7) Schemat dzwieków: mieszanka, dźwięków z kompletów avalone i aqq i quake III
8) Styl XP: solitude kolor mistic
ciaastek
Ale masz w tym poście głupich błędów :/
QUOTE
opi:

QUOTE
tip[b]:

QUOTE
veranda
a nie verdana?
QUOTE
Styl CSS: [b]rid


a teraz konnekt - umiesz odczytać te opisy, jeżeli są na szarym tle? Szacuneczek. Pozatym ten gradient/obrazek zaznaczenia pasuje tutaj jak nic innego... chaos, totalny chaos... dziwne to jakieś
eBayo
Zgadzam się... za bardzo abstrakcyjne, jak obrazy Picassa. tongue.gif Ja bym skupił się na 2 kolorach max... kNotify pasuje, mógłbyś też pokazać przykładową rozmowę - zorientowałbym się, jakiego stylu używasz.
Valril
Nie nażekam...dla mnie opisy widać tak jak trzeba. Zreszta to był najlepszy kolor do tego tła.
Okno rozmowy postaram sie wrzucić.
sasquacz
standardowy windows + pare ubrzydzen. nic ciekawego
Valril
Przyzwyczaiłem się do takiego stylu XP'ka. I m.in ze względu na 4 użytkowników kompa nie mam takiej swobody. W zmienianiu ustawień.
Konnekta przerabiam.
Suchy
Zawsze możesz zrobić im osobne profile...

Co do Konnekta jak dla mnie to jest za duży rozgardiasz kolorystyczny i dosłowny.
Valril
A teraz? Zmieniłem tło, pasek zaznaczenia oraz kolorki. Co warto jeszcze poprawić? Czekam na podpowiedzi.
saCOOL
Po pierwsze to prawy klik na ikonki i bym powyłączał te pierdoły (tylko listę i strzałki ewentualnie bym zostawił).
Ehhh no po prostu dużo tego wszystkiego tam test. Zarówno kolorów jak i innych bajerów właściwie niepotrzebnych. Nie potrafię tego nawet zdefiniować..

Mój też jest pstrokaty właściwie, ale jednak wole mój tongue.gif biggrin.gif..

http://promocja.komunikatory.pl/obrazy/konnekt/lista11.jpg
Suchy
Na pewno jest bardziej przejrzyście. Na twoim miejscu bym dał takie tło, żeby niedoskonałości (białe ramki) ikonek na liście kontaktów nie były widoczne i na toolbarze ustawił Lista[x] Opisy[ ] Strzałki [ ] . Ponadto dokonałbym jeszcze wielu zmian, ale Twój Konnekt ma się podobać Tobie a nie mnie.
False
Do saCOOL i innych znających odpowiedź: Jak zrobić w swoim konnekcie, aby oddzielało statusy napisami dostępni, zaraz wrócą itp. I jak w Konnekcie tworzyć grupy kontaktów (znaczy stworzyć grupę to ja umiem, ale wrzucić do niej osób nie potrafię).
saCOOL
To nie jest odpowiedni dział na takie pytania.

Odpowiedź na pytanie:
1. http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=2212
2. Prawym przyciskiem myszy na kontakt - więcej - dane osobowe - na lewo od "wyświetl jako" masz przydzielenie do grupy.

Kosz 2 ostatnie posty.
ciaastek
@sasquacz: przecież on tutaj ma pokazać K, a nie pulpit biggrin.gif nie ten temat...

QUOTE
Co warto jeszcze poprawić? Czekam na podpowiedzi.
Zmienić go tak, żeby wyglądał dokładnie tak samo jak mój, wtedy będzie mi się podobał.. tak jak powiedział Suchy,
QUOTE
Twój Konnekt ma się podobać Tobie a nie mnie.


No ale teraz odnośnie "nowego" K. Z tego co pamiętam jak używałem tego tła do listy kontaktów to jest ono zrobione tak, aby na pasku z lewej strony (chyba jakiś jasny) były ikonki kontaktów (gg, jabber itd), teraz wygląda niezaciekawie... pozatym też te białe otoczki dookoła tyche ikonek, ale myśle że jedno poprawi drugie.

Kolorki na liście nadal IMO nie pasują.. bardziej by pasowały np białe...

Dlaczego linie pod nazwami (Tlen, GG, Jabber) są takie przerwane?

QUOTE
na toolbarze ustawił Lista[x] Opisy[ ] Strzałki [ ]


To chyba tyle... jak czepiać się to na całego...

Ale jednak tak troche odbiegając od tego... bo skoro pokazujesz cały pulpit to chyba jednak troche można... ten tło listy poprostu idealnie pasuje do tapety xD
Valril
Oto ostateczny kształt Konnekta by Valril. Czekam na opinie, chyab teraz juz nie jest źle. ;]
ciaastek
IMO nadal za duży kontrast, ale to ma się podobać Tobie i nie rób tak, że inni mają Ci mówić jaki on ma być... to ma być Twój Konnekt, jeżeli komuś się nie podoba - trudno - on jest Twój, więc dlaczego masz go zmieniać dlatego że komuś się nie podoba?
Valril
Ja jestem już ciekaw tylko opnini, w końcu po to ten temat stworzyłem.
magdus
Moi poprzednicy mają rację - konnekt ma się podobać TOBIE A NIE INNYM excl.gif Każdy ma inny gust i każdy, by coś w nim pozmieniał. Ja np.: bym zmieniła tło okna rozmowy, na jakiś bardziej jednolity.Co do "pierdoł" powłączanych na pasku to mam tak samo więc to mi nie przeszkadza a innym może - ale to jest tylko moje zdanie. Ogólnie jest ładny smile.gif
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.