Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: (nie)Otwieranie się okna wiadomości w tle
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
KriSLee
Ten problem mam już długo i w końcu zadziałał efekt 'kropli wody' i zaczyna mnie to już irytować.
Chodzi o opcje: Interfejs/Wiadomości - Automatyczne otwieranie okien po nadejściu wiadomości
Do tej pory denerwowało mnie bo mimo zaznaczenia 'W Tle' i tak każde nowe okienko z wiadomością wyskakiwało mi na pierwszy plan dry.gif
W końcu się poddałem i zaznaczyłem 'Zminimalizowane', ale...
...ostatnio gram ze znajomymi po sieci w coś, a tu nagle Bam! wyłazi mi z gry, wraca pulpit, bo przyszła jakaś wiadomość - ZMINIMALIZOWANA mad.gif
(Za trzecim razem już mnie to zdenerwowało, tym bardziej, że gdy wrócilem do gry to już nie żyłem wink.gif )
Czy tylko jak tak mam ?
Może jeszcze jest gdzieś jakaś ukryta zależność z inną opcją ? Może coś z kNotify ?

Ktoś, coś słyszał ?
Poncio
ustaw zamiast zminimalizowane to wylaczone i wiadomosc bedzie migac sobie w tray'u bez zadnej szkody:)
KriSLee
Czyli to po prostu jest błąd Konnekta i nie da się nic z tym zrobić, żeby działało jak trzeba ? huh.gif
zhvir
to raczej wina tabletKi a nie samego konnekta... używasz tabkletKi? ;>
KriSLee
No właśnie ze względu na liczne problemy (o których tylko czytam) nie używam. Zresztą ten problem już miałem zanim powstała tablekta (to, że nie działało 'W Tle') sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.