Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Znowu 2 propozycje:)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Mam propozycje! Tak sobie ostatnio wymyśliłem, że przydałoby się zrobić tak żeby po włączeniu K. Od razu wskakiwał na tryb trans, jeśli oczywiście wcześniej opcja ta została włączona. Nie chce mi się za każdym włączeniem konnekta przełączać go na przezroczysty. I jeszcze jedna propozycja: Tip zadokowany na dolnej belce mógłby być rozszerzalny w pionie. Niektóre opisy z gg nie mieszczą się i trzeba konnekta rozszerzać w poziomie, aby je przeczytać.

smile.gif
jankez
Ja jestem za. Z powodu tipa na belce przestałem z niego korzystać, bo nie lubię mieć mocno rozszerzonego okienka. Ewentualnie pokazywanie kontaktów w kilku kolumnach ale o tym juz było...
case
QUOTE(nox)
[...]żeby po włączeniu K. Od razu wskakiwał na tryb trans, jeśli oczywiście wcześniej opcja ta została włączona. Nie chce mi się za każdym włączeniem konnekta przełączać go na

+ suwak do dokladniejszego ustawiania poziomu przezroczystosci [o tym kiedys byla juz mowa]
popieram
shw
i zeby mozna bylo wlaczyc polprzezroczystosc jaka chcemy bez musu dokowania okna
i zeby hao chcialby tu zajzec i powiedziec co o tym mysli smile.gif

drobne usprawnienia ale przydatne

moim zdaniem jeszcze z wazniejchych spraw do konnekta zanim bedzie versja 1.00 to plug-iny do icq i tlena
mysior
QUOTE(nox)
i zeby hao chcialby tu zajzec i powiedziec co o tym mysli smile.gif

drobne usprawnienia ale przydatne

moim zdaniem jeszcze z wazniejchych spraw do konnekta zanim bedzie versja 1.00 to plug-iny do icq i tlena


za wcześniejszymi Twoimi propozycjami zgadzam się w 100%
natomiast zastanawiam się czy warto robić z K. kombajn do rozmów
Czy przypadkiem nie lepiej byłoby się skupić na jego funkcjonalnością, Jabberem, rozmowami konf. oraz kiedyś tam w przyszłości emotionikonami
Natomiast masz już taką możliwość wyboru, że kolejny byłby chyba po prostu już przesytem
Jak chcesz nox to zainstaluj sobie Mirandę tam masz te sieci już zawtyczkowane smile.gif i jakoś to hula, ponadto prócz ICQ, Tlen'a masz jeszcze GG, VyPRESS Chat'a, AIM'a i jeśli dobrze pamiętam MSN także na prawdę spory wybór... smile.gif
ale faktycznie kiedyś, po uzyskanie super wyglądu, kompletnej sprawności K. w zakresie obsługi GG i Jabbera, wtyczka do ICQ i tlena jest i pewnie będzie dobrym pomysłem, wartym realizacji smile.gif
case
hao
QUOTE(mysior)
QUOTE(nox)
moim zdaniem jeszcze z wazniejchych spraw do konnekta zanim bedzie versja 1.00 to plug-iny do icq i tlena

[...]zastanawiam się czy warto robić z K. kombajn do rozmów[...]

hEh, troche sie mylisz, bo glownym zamyslem projektu jest wlasnie multikomunikator.
im wiecej sieci bedzie obslugiwal tym lepiej, a ze obsluguje je za pomoca wtyczek, wiec mozesz kozystac z tych, ktore Cie interesuja.

...co do ICQ i Tlen'a - bazuja one na Jabberze [jak i cale multum innych], wiec jak hao upora sie z k.Jabberem wink.gif furtka bedzie juz bardzo szeroko otwarta 8)
Olórin
icq bazuje na protokole jabbera?? hmmm.....słysze to pierwszy raz smile.gif

BTW, zanim nie będzie odpowiednich wtyczek będą transporty jabber'a :]
case
QUOTE(Olórin)
icq bazuje na protokole jabbera?? hmmm.....słysze to pierwszy raz smile.gif

moze nie... ale roznice sa niewielkie
QUOTE(Olórin)
BTW, zanim nie będzie odpowiednich wtyczek będą transporty jabber'a :]

dokladnie, a tu zaleznie od serverow: do gg, aim'a, yahoo, tlen'a, wpk...
wiec bedzie co wybrac 8)
mysior
QUOTE(case)
hao
QUOTE(mysior)
QUOTE(nox)
moim zdaniem jeszcze z wazniejchych spraw do konnekta zanim bedzie versja 1.00 to plug-iny do icq i tlena

[...]zastanawiam się czy warto robić z K. kombajn do rozmów[...]

hEh, troche sie mylisz, bo glownym zamyslem projektu jest wlasnie multikomunikator.
im wiecej sieci bedzie obslugiwal tym lepiej, a ze obsluguje je za pomoca wtyczek, wiec mozesz kozystac z tych, ktore Cie interesuja.

w takim razie sorki:
nox nie chciałem Cię wprowadzić w błąd,
case do końca nie wiedziałem... sad.gif - mój błąd
sądziłem, że głównym założeniem jest w pełni sprawny komunikator, wolny od badziewia, różnych zbędnych pierdół, za to z masą ciekawych i pożytecznych rzeczy (taki póki co jest właśnie Konnekt), a czy będzie obsługiwał jedną czy też wiele sieci to już faktycznie inna sprawa
chociaż jak się teraz nad tym zastanawiam to faktycznie dobrze byłoby żeby obsługiwał wszystkie protokoły jakie tylko są smile.gif

QUOTE(case)
...co do ICQ i Tlen'a - bazuja one na Jabberze [jak i cale multum innych], wiec jak hao upora sie z k.Jabberem wink.gif furtka bedzie juz bardzo szeroko otwarta 8)


podobnie jak Olórin pierwsze słyszę żeby ICQ bazował na Jabberze, ale ten temat chyba już został wcześniej poruszany, więc powstrzymuje się o zbędnego kontynuowania go wink.gif

także jeszcze raz przepraszam Cię nox i Ciebie case
miłego dnia smile.gif tak miłego jak mój biggrin.gif
Olórin
QUOTE(case)
QUOTE(Olórin)
icq bazuje na protokole jabbera?? hmmm.....słysze to pierwszy raz smile.gif

moze nie... ale roznice sa niewielkie
QUOTE(Olórin)
BTW, zanim nie będzie odpowiednich wtyczek będą transporty jabber'a :]

dokladnie, a tu zaleznie od serverow: do gg, aim'a, yahoo, tlen'a, wpk...
wiec bedzie co wybrac 8)

dajmy na to chrome.pl smile.gif ma bardzo dużo transportów :]
ps.do wpk nie trzeba transportu tongue.gif
Dobra, dobra, ale nie dostalem odpowiedzi od zadnego z programistow czy da sie cos zrobic z tymi propozycjami co na samej goorze stercza, czyli przezroczystosc i tip na belce smile.gif))
hao
Kiedys definitywnie trzeba to bedzie zrobic... Od dawna wisi sobie na todo w supporcie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.