Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: MultiGG
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
DJGieTe
Co myslicie o tym:


Przykład:

1. Logujesz się na dwa konta gg.
2. Do starego numeru przychodzi wiadomość "yo!".
3. Ty wpisujesz to co chcesz odpisać. Program wysyła to ze starego numeru, gdyż na ten numer przyszła ta wiadomość.
4. Przychodzi wiadomość "hej!" do nowego numeru.
5. Ty odpisujesz "Cze.", a program wysyła to z nowego numeru, gdyż wiadomość przyszła do nowego numeru.
6. Ty byś nawet nie widział, że są dwa konta, wszystko robiłby program.

No ale... trzeba umiec programować smile.gif

W ten sposob ktos kto ma pare numerow lub zmienia stary na nowy moglby latwo dzialac na jednym konnekcie:) bez odpalania osobnych profili wink.gif
alberht
było dziesiątki razy, polecam zajrzeć do faq i poszukać na forum informacji o transportach jabbera;)

a tak całkiem prywatnie, to popieram
jiobel.
A wszystko dalej się kręci wokół GG. Bleh! :-/
mac307
wszyscy o transportach - tu wlasnie chodzi o to zeby transporty ominąc...

jak dla mnie pomysl dobry.
DJGieTe
Moze komus sie uda smile.gif

"Wszystko wokol gg"
Niekoniecznie, jak by moi znajomi siedzieli na jabberze to na gg bym nie siedzial ;]]]]
ciaastek
Jeśli dobrze zrozumiałem to chodzi o to, że logujemy się na dwa numery i obojętnie na który numer przyjdzie wiadomość, to i tak my tego nie widzimy... a odpisujemy z tego do którego przyszła wiadomość.

Dobra.. ciekawe

Tylko co w przypadku, kiedy my chcemy pierwsi wysłać wiadomość? :>
Andrzej1307
wlasnie. z ktorego numeru zostanie ona wyslana? :] juz wolalbym mozliwosc zrobienia dwoch kont gg w jednym profilu K.
Mucha
To i tak wszystko sprowadza sie do 2 kont gg...
DJGieTe
Dwie osobne listy kontaktów, tj. dwie zakladki, kontakty numeru x i kontakty numeru y. smile.gif dla jednej przypisany by byl jeden numer dla drugiej drugi.
Albo moze tak ze w okienku rozmowy przy "strzalce" zaznaczalo by sie z ktorego numeru do tego kontaktu pisac, albo obok ikonki emotek w okienku by to bylo, np dwie ikonki X i Y, i by np to skrypt zapamietywal ze do goscia piszemy z tego do pacjentki z tamtego itd... troche to zawile smile.gif
wojbie
...ale logiczne i dobrze pomyślane szczegulnie 2 i 3 pomysł, przychylam się.
DJGieTe
przychylac sie mozna:D ale kto sie podejmie wink.gif)
dulek000
Nikt. Źródła wtyczki GG nie są publicznie dostępne, a Hao ma teraz ważniejsze rzeczy do zrobienia.
DJGieTe
tak tez myslalem ;p
Lwiczek
A mnie się podoba tak jak jest w kJabber.. można mieć ile chce się kopi, jest wybór do kogo i z którego konta pisać...

SOT: Mam jedno gadu i w zupełności wystarcza... tongue.gif
dulek000
Nie ile się chce, tylko 10 kJabberów można mieć. smile.gif
Lwiczek
Tyle mi się na pasku sieci nie zmieści tongue.gif

Z resztą właściwie by mi jeden wystarczył, ale że do gmaila dali to czemu mam nie użwać? A czasami widać kto o której pocztę sprawdza <LOL>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.