Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.Notify nie powiadamia o nowych wiadomościach
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
zork
Witam.
Po dłuższej przerwie w używaniu konnekta zainstalowałem go jeszcze raz i mam denerwujący problem - za chiny ludowe nie chce mi się pokazywać "slajd" kNotify z info o nowej wiadomości (nick, początek wiadomości) tak jak to miało miejsce kiedyś...
Denerwujące, bo zazwyczaj mija dłuższa chwila zanim dojżę ikonkę w trayu...
Co jest nie tak?
Po kliknięciu na Podgląd pokazuje tak jak powinno blink.gif

EDIT: gdy zgłasza się do mnie osoba której nie mam na liście kontaktów - kNotify o tym ładnie powiadamia... :?

EDIT2: po ustawieniu kNotify dla każdego kontaktu z listy działa...
Można skasować
ciaastek
U mnie się tak robiło, kiedy miałem zaznaczoną opcje odnośnie pokazywania przy włączonej aplikacji pełnoekranowej - odznaczyłem i działa :]
Nabassu
koledze nie pokazuje sie slajd mimo ze odznaczylem 'pelnoekranowe' i kazdy kontakt ma swoje.
a 'podglad' nie dziala.
2 instalacja.
corass
A ja mam takie pytanie, cos podobnego jak Knotify było w powergg swojego czasu. Z tym ze tam powiadamianie o dalszym ciągu wiadomości również sie pokazywało w formie dymka, tutaj natomiast działa to jednorazowo, czy jest jakaś mozliwosc żeby wtyczka działała tak aby pokazywała fragment wiadomosci zawsze?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.