Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: i znow ggimage!!!
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
kordy
chociaz zastosowalem sie do polecen uzytkownikow z innych tematow dotyczacych ggimage to i tak nie chce dzialac!! wyskakuje komunikat ze nie moze znalesc msvcr70.dll!! a przeinstalowywanie nie pomaga!! pilk ten jest w glownym folderze programu a on nie moze go znalesc!! co robic??? pozniej wyskakuje okienko o bledzie podczas ladowania ggimage, [load falied] nie mozna odnalesc okreslonego modułu, a plik jest swiezo sciagniety ze stronki!!! POMOCY sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif excl.gif excl.gif excl.gif cool.gif
ciaastek
spróbuj skopiować plik do katalogu plugins
kordy
nic nie pomaga
Olórin
Pobierz z centralek kUpdate MSVCP 7.0.
elizas
Mam tak samo ! Nie wiem czy coś jest zepsute czy ja po prostu nie umiem czegoś uruchomić, bo mam konnekta od wczoraj.. I coś mi nie wychodzi.. Też mówi, że nie może znaleźć jakiegoś pliku. Ciągle jakieś problemy z tym ggimage..
Killer
To mi pomogło z ggimage.dll
hao
Proponuję zassać ggimage.dll z centralki beta. Dzisiaj wrzuciłem przekompilowaną wersję ze wszystkimi nowymi bibliotekami...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.