Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z kRadiem
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
magdus
Mam mały problem dotyczący wtyczki kRadio.
Gdy załaduję wtyczkę i wykonam restart to kontakty na liście są ściśle poukładane (nie ma przerwy między nimi), i nie ma ikon na konnekcie.Żadnych excl.gif Odczekuję kilka minut, konnekt zaczyna nabierać normalnego wyglądu ale wyskakuje mi błąd dotyczący przekroczenia limitu czasu a gdy chcę nacisnąć na ikonkę kRadia to wyskakuje,że wtyczka nie została załadowana. Muszę dodać,że gdy pierwszy raz zainstalowałam wtyczkę to radio działało.A po jakimś czasie zaczęło się dziać to co opisałam.
Pozdrawiam
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (konnekt_live_06_08_26_01_.log)
zhvir
jeśli próbujesz uruchomić na starcie rmf fm to przekroczenie limitu czasu nie jest niczym niezwykłym, po prostu serwer rmf jest notorycznie zapchany i bardzo cięzko jest się z nim połączyć... brak ikonek musi być spowodowany jakąś inną wtyczką, może toolbarek... ale raczej na pewno nie kradio

btw. czekaj na kolejna wersję kRadia, która powinna się niedługo ukazać smile.gif
Aule
Pewnie kRadio blokuje start listy i dlatego tak dziwnie wyglada, normalna rzecz. Jak mówi zhvir wyżej wystarczy wyłączyc automatyczne łączenie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.