Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Edytuj nazwę
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Spectro
Cześć. Jest taka opcja w konnekcie jak "Edytuj nazwę kontaktu bezpośrednio na liście". Czy ktoś może mi powiedzieć jak edytować kontakt na liści? Bo włączyłem tą opcję i klikam i klimak sobie na liści i nic.. raz, czy dwa pojawiła mi się możliwość wpisania nazwy, ale nie wiem jak to zrobiłem. Wytłumaczcie mi prosze tą sprawę. Jak to konkretnie zrobić?
case
QUOTE(Spectro)
Cześć. Jest taka opcja w konnekcie jak \"Edytuj nazwę kontaktu bezpośrednio na liście\". Czy ktoś może mi powiedzieć jak edytować kontakt na liści? Bo włączyłem tą opcję i klikam i klimak sobie na liści i nic.. raz, czy dwa pojawiła mi się możliwość wpisania nazwy, ale nie wiem jak to zrobiłem. Wytłumaczcie mi prosze tą sprawę. Jak to konkretnie zrobić?

klikasz dwa razy na kontakcie [tylko troche wolniej niz wtedy gdy chcesz rozpoczac rozmowe lub wyslac wiadomosc] i edytujesz biggrin.gif
...inaczej mowiac: zaznaczasz kontakt, a nastepnie klikasz na nim jeszcze raz 8)
werw0e
kliknij i przytrzymaj
case
QUOTE(werw0e)
kliknij i przytrzymaj

tez dziala, nie wiedzialem wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.