Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bramka "Blooger.com"
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie dodatków
Malwina21
Witam wszystkich na forum, to mój pierwszy post.
Widze ze niestety jest bardzo mało kobiet na tym forum, ale mam nadzieje ze ktoś rozwiąże mój problem.
Założyłam sobie bloga na "Blooger.com" i chciałabym dodawac notki do bloga poprzez Konnekta. Mam strasznie wolny internet, logowanie sie na strone jest bardzo długie. Sama troche kombinowałam jak to zrobić, ale niestety nie wyszło. Czy ktos byłby tak dobry i miły i mi pomógł?
bialy663
Jeżeli chcesz wykożystać Konnekta do pisania postów na blogu to łatwiej będzie przez joggera lub jabbę. Za pomocą bota jabbera
jiobel.
Mam poloneza i nie działają mi wycieraczki.
Kup sobie innego, tam na pewno są dobre.

Bialy663 – Twoja odpowiedź była na tej zasadzie. Malwina – nie ten dział. Poza tym sama mówisz, że to wina Twojego łącza. :-s
ved
jiobel twoja odpowiedz tez za tresciwa nie byla.

Malwina: sprawdz na swoim blogu czy on ma takiego bota wlasnie(swoja droga powinien sam dodac sie do listy gdy podalas adres).

jak nie to faktycznie jogger.pl(jednorazowa oplata 3 zl smsem z tego co pamietam) - tam jest wlasnie bot o ktorym napisal bialy.
Aule
To na joggerze coś sie płaci? Hym, pierwsze słyszę.
bialy663
QUOTE(http://jogger.pl/register/)

Aby się zarejestrować należy wprowadzić swój identyfikator Jabbera oraz wybrać login w serwisie, który będzie jednocześnie domeną bloga.
Możesz przetestować joggera przez 7 dni. W czasie tego okresu należy wysłać smsa za 3zł netto, potwierdzając pełną rejestrację konta.

Tak więc trzeba wysłać smsa za 3,66
dulek000
Niekoniecznie - można też napisać do Sparrowa, że potrzebujemy konta. wink.gif
ved
Kogo zbawi 3zl?
Zamiast na pierdoly do komorki na pokemonowy blog wyda;-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.